Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Elfy SBE 2020 - włącz się do akcji i pomóż dzieciom z Domu Dziecka!


Elfy SBE 2020 - włącz się do akcji i pomóż dzieciom z Domu Dziecka!

Elfy SBE 2020 - włącz się do akcji i pomóż dzieciom z Domu Dziecka!Na zdjęciu: Akcja charytatywna branży eventowej Elfy SBE 2020

Po raz dziesiąty branża eventowa przygotowuje akcję charytatywną Elfy SBE 2020, której celem jest świąteczne dzielenie się i obdarowywanie tych, którzy są w potrzebie. Ze względu na stan pandemii w kraju, tegoroczna akcja przyjmuje formę online.

Niezależnie od trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się branża MICE, nie zapomina się o dorocznej świątecznej akcji charytatywnej. Jej organizator, Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE, w tym roku postanowił wspomóc Dom Dziecka nr 16 w Warszawie. Jest on placówką opiekuńczo-wychowawczą dla dzieci, które całkowicie lub okresowo pozbawione są opieki rodzicielskiej. Zespół DD stara się nie tylko zaspakajać podstawowe potrzeby podopiecznych, ale także stworzyć im jak najlepsze warunki do tego, by prawidłowo rozwijali sę fizycznie, psychicznie i umysłowo. Warto go w tych działaniach wesprzeć, a miejsce, w którym przebywają maluchy, uczynić piękniejszym i radośniejszym. Do akcji zaproszone są firmy z sektora przemysłu spotkań.

Jaki jest cel akcji? Jej pomysłodawcy chcą przemienić przestrzeń Domu Dziecka nr 16 w bajkową krainę, z wymalowanymi na ścianach elfami.

Jak zostać eventowym Elfem? Firma, która chciałaby się włączyć w świąteczną pomoc, może wybrać produkt z listy potrzebnych rzeczy. Następnie należy zgłosić produkt na e-mail: info@sbe.org.pl, po czym firma zostanie wpisana na listę darczyńców, a wybrany produkt zostanie zablokowany, aby nie powielać prezentów. Zakupiony i zapakowany prezent należy przesłać do 15 grudnia 2020 roku na adres podany w odpowiedzi na wysłany e-mail. Dnia 15 grudnia podarki zostaną rozpakowane.

Szczegółowa lista prezentów podana jest na stronie Organizatora: http://sbe.org.pl/elfy-sbe-edycja-x/

W tym roku cała akcja odbywa się wyłącznie online.

Pomóc można również, wspierając akcję finansowo: https://zrzutka.pl/nx6rne

Eventowe Elfy, do dzieła!