Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Elfy z branży eventowej po raz piąty zbierają dary dla dzieci

elfy sbe klub agencji eventowych branża spotkań

08.12.2015

Przedświąteczny czas to nie tylko wigilie firmowe i zamieszanie wokół organizacji własnych świąt, ale i okazja by podzielić się tym, co mamy z najbardziej potrzebującymi. W charytatywnych akcjach uczestniczy też branża eventowa! A konkretnie Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE i Klub Agencji Eventowych organizując piątą już edycję akcji Elfy.


Tym razem gala akcji charytatywnej Elfy odbędzie się Centrum Eventowym SPACE przy ul. Kolejowej 37/39 w Warszawie o godz. 19.00. SBE co roku wspiera najbardziej potrzebujące dzieci – w tym roku będą to podopieczni Domu Dziecka nr 2 im. dr Janusza Korczaka oraz inicjatywa Szlachetna Paczka. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa również ze względu na fakt, że wspierana jest przez Klub Agencji Eventowych. Akcja trwa od 2011 r. i polega na zbiórce darów podczas wspólnego spotkania wigilijnego. Wówczas wszyscy gromadzą swoje podarunki pod choinką, a później są one przekazywane dzieciom i potrzebującym rodzinom. Aby przyłączyć się  do Elfów należy zarejestrować się na stronie: http://elfysbeikae.evenea.pl Więcej informacji o potrzebach na tegoroczną edycję znajduje się na stronie http://sbe.org.pl/events/elfy-sbe-i-kae-vol-v-branza-eventowa-dzieciom-i-rodzinom/.

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie, a patronat medialny sprawują: MICE Poland, OOH Magazine, Meeting Planner, eventmapa.pl, meeting.pl.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne