Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ergo Arena już otwarta


26.08.2010

Na granicy Sopotu i Gdańska powstała wielofunkcyjna hala widowiskowo-sportowa - Ergo Arena. Budowa jest odpowiedzią na zapotrzebowanie regionu na tego typu obiekty. Nie bez wpływu na decyzję o budowie hali pozostały także zbliżające się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej – EURO 2012.
 

 


Ergo Arena jest pierwszą tak dużą i przygotowaną z takim rozmachem inwestycją sportowo-kulturalną w Polsce. Inwestorzy mają nadzieje, że hala pomoże pozyskać różnego typu imprezy kulturalne a także światowe kongresy, dzięki czemu Pomorze zyska na popularności i zwiększona zostanie konkurencyjność regionu pomorskiego w porównaniu z innymi regionami kraju jak i Europy.

Hala oferuje atrakcyjny program imprez sportowych, kulturalno-rozrywkowych, oraz kongresowo-wystawienniczych.

Przestrzeń Hali może być wynajmowana dla celów organizacji kongresów, sympozjów, bankietów, oraz targów i wystaw. Na potrzeby kongresów i różnego rodzaju spotkań hala dysponuje 6322 miejscami.

Wszystkie pomieszczenia zlokalizowane na terenie hali udostępniane są na co dzień na potrzeby uczestników konferencji czy wydarzeń biznesowych.

Budynek przygotowany jest także do organizacji imprez kulturalnych, jak koncerty, spektakle teatralne i operowe, a także seanse filmowe.

W obiekcie nie zabraknie zaplecza gastronomicznego. Do dyspozycji organizatorów spotkań będą udostępnione również przestrzenie związane z właściwym funkcjonowaniem i obsługą obiektu, jak szatnie, pomieszczenia ochrony oraz kasy. Korzystać będzie można też z pomieszczeń technicznych, które umożliwią obsługą transmisji telewizyjnych i nagłośnienia.

Infrastruktura obiektu przystosowana została do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Ergo Arena jest wspólną inwestycją obu miast – Gdańska i Sopotu.


źródło: na podstawie www.halagdansk.sopot.pl
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne