Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

European Best Event Awards rozdane

eubea

22.11.2012

15 listopada w Mediolanie odbyła się siódma już edycja European Best Event Awards (EUBEA), podczas której nagrodzone zostały najlepsze eventy.

 

 

 

Konkurs, który organizowany jest od 2006 roku, skierowany jest do wszystkich europejskich organizatorów, jak: firmy, agencje eventowe, agencje PR, agencje marketingowe, reklamowe, wytwórnie, stowarzyszenia.

Ogłoszenie tegorocznych zwycięzców miało miejsce podczas ceremonii, która odbyła się w Spazio Eventiquattro w Mediolanie, a którą już po raz drugi poprowadził kobiecy duet Kris&Kris.

Tegoroczna edycja wydarzenia okazała się ogromnym sukcesem. Do konkursu wpłynęło 146 zgłoszeń (w 2011 tylko 99) a liczba agencji biorących udział w wydarzeniu podwoiła się w porównaniu z rokiem poprzednim.
Eventy były oceniane przez jury składające się z 32 przedstawicieli agencji, firm, mediów i stowarzyszeń, którym przewodniczył Carlo Hermes, Dyrektor zarządzający w Hermes & Partner.

Wśród zgłoszonych 146 projektów do kolejnego etapu zakwalifikowanych zostało 62. Spośród nich jury wybrało najlepsze, które nagrodzone zostały statuetkami Słoni: Złotym, Srebrnym i Brązowym.

Pierwsze miejsce i Złoty Słoń przyznany został niemieckiej agencji BBDOLive. Srebrnego Słonia otrzymała hiszpańska firma SCP – Sistemas de Comunicaccion Puntual i Marketing. Trzecia na podium była również hiszpańska agencja General de Producciones y Diseno, która do domu zabrała Brązowego Słonia.

Więcej informacji o nagrodzonych i ich projektach znaleźć można na stronie: www.besteventawards.com.

Organizatorzy EUBEA zapraszają również polskie firmy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.


źródło: www.besteventawards.com

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne