Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Events Solutions, czyli trzydniowe forum dla branży MICE w Warsaw Expo

Events Solutions Warsaw Expo targi branża mice

18.01.2016

Od 16 do 18 lutego br. w Centrum Targowo-Kongresowym Warsaw Expo odbędzie się pierwsze Forum Events Solutions. Podczas targów przedstawiciele branży MICE będą mieli okazję nawiązać nowe kontakty i zaczerpnąć inspiracji do organizacji konferencji. 

 

 

Przez trzy dni w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą będzie trwała pierwsza edycja targów dla specjalistów z branży spotkań - Events Solutions Forum.  Serwis konferencje.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

Będzie to doskonała okazja do zapoznania nowych partnerów biznesowych, czy zainspirowania się nowymi trendami w organizacji konferencji. Na forum zaprezentują się firmy dostarczające produkty, technologie i usługi dla branży eventowej. W ciągu trzech dni odbędą się spotkania i warsztaty tematyczne, m.in. wykład Mateusz Grzesiak, który przedstawi „20 sposobów na generowanie kreatywnych pomysłów”, czy Jerzego Owsiak, który podpowie jak organizować naprawdę duże eventy.

 

W tym samym czasie w obiekcie odbędą się również Targi E-Solutions dla biznesu internetowego oraz Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDaysWarsaw. To największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej. Wydarzenie to zgromadzi 15 000 praktyków na około 35 000 mkw. powierzchni targowo-wystawienniczej.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Obiekty kultury Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne