Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gdańsk Convention Bureau na targach turystyki biznesowej

Gdańsk Convention Bureau

16.11.2010

W najbliższym czasie Gdańsk Convention Bureau (GCB) będzie uczestniczyło w dwóch eventach targowych. Są to: Meetings Poland Expo, które odbędą się w dn. 17-18. 11.2010r. w Warszawie oraz  EIBTM w dn. 30.11-2.12.2010r.w Barcelonie.

 


Targi MEETINGS POLAND EXPO jako targi usług dla biznesu są jedyną tego typu imprezą organizowaną w Polsce. W tym roku obejmują: XIII Targi Obiektów i Usług Konferencyjno-Szkoleniowych BTF – Business Tourism Fair, VI Targi Eventów i Incentive ADRENALINA, V Środkowoeuropejskie Forum Biznesowe. GCB będzie uczestniczyło w targach z własnym stoiskiem promocyjnym.

 

Targi EIBTM - the Global Meetings and Events Exhibition  są jednym z najważniejszych wydarzeń wystawienniczych z zakresu przemysłu spotkań na świecie zarówno ze względu na liczbę kupujących, jak i efektywność rozmów handlowych. Ubiegłoroczne targi odwiedziła rekordowa liczba kupujących (hosted buyers), w liczbie 3 791. Wystawiało się natomiast 3100 wystawców z 90 krajów świata. Co roku targom towarzyszą również liczne seminaria i konferencje. W tym roku GCB po raz pierwszy będzie wystawiało się na wspólnym stoisku z Miastem Sopot, dzięki czemu oferta promocyjna regionu będzie znacznie wzmocniona. 

 

 

źródło: www.gdanskconvention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne