Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gdańsk przygotowany do organizacji konferencji ICCA


15.03.2011

W dniach 10-12 marca br. Gdańsk Convention Bureau gościło Jill Frazer, Events Executive w ICCA (The International Congress & Convention Association).

 

 

 

Celem wizyty pani Frazer było sprawdzenie przygotowania Gdańska do organizacji konferencji ICCA Research, Sales & Marketing Programme, która odbędzie się w dn. 7-9 lipca br. GCB z dumą przyznaje, że zdało egzamin na 5!

Pani Fazer odwiedziła następujące obiekty: Hotel Gdańsk, Hotel Mercure Hevelius, gdzie odbędzie się konferencja, Dwór Artusa - miejsce uroczystej kolacji z udziałem Pana Prezydenta Pawła Adamowicza w dn. 7 lipca, którego Miasto Gdańsk jest sponsorem, Hotel Sofitel Grand Sopot, gdzie odbędzie się kolacja pożegnalna w części sponsorowana przez Convention Bureau of Poland. W drodze z Gdańska do Sopotu obejrzeliśmy również Stadion PGE Arena i Halę ERGO Arena.

Pozostali sponsorzy wydarzenia to: Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna (wycieczki fakultatywne dla uczestników konferencji) i Gdańsk Convention Bureau. Patronaty honorowe nad konferencją objęli Prezydenci Miasta Gdańska, Sopotu i Gdyni, Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

W związku z tym, że Pani Fazer po raz pierwszy była w Gdańsku i w Polsce, GCB zapewniło jej również możliwość zwiedzania grodu nad Motławą z przewodnikiem.

W dn. 10 marca Pani Fazer razem z GCB uczestniczyła w Gali Bursztynu i Mody, która odbyła się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. F. Chopina. Wieczór poprowadziła Monika Richardson i Mirosław Baka.

 

 

źródło: www.gdanskconvention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe