Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gdańsk przygotowany do organizacji konferencji ICCA


15.03.2011

W dniach 10-12 marca br. Gdańsk Convention Bureau gościło Jill Frazer, Events Executive w ICCA (The International Congress & Convention Association).

 

 

 

Celem wizyty pani Frazer było sprawdzenie przygotowania Gdańska do organizacji konferencji ICCA Research, Sales & Marketing Programme, która odbędzie się w dn. 7-9 lipca br. GCB z dumą przyznaje, że zdało egzamin na 5!

Pani Fazer odwiedziła następujące obiekty: Hotel Gdańsk, Hotel Mercure Hevelius, gdzie odbędzie się konferencja, Dwór Artusa - miejsce uroczystej kolacji z udziałem Pana Prezydenta Pawła Adamowicza w dn. 7 lipca, którego Miasto Gdańsk jest sponsorem, Hotel Sofitel Grand Sopot, gdzie odbędzie się kolacja pożegnalna w części sponsorowana przez Convention Bureau of Poland. W drodze z Gdańska do Sopotu obejrzeliśmy również Stadion PGE Arena i Halę ERGO Arena.

Pozostali sponsorzy wydarzenia to: Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna (wycieczki fakultatywne dla uczestników konferencji) i Gdańsk Convention Bureau. Patronaty honorowe nad konferencją objęli Prezydenci Miasta Gdańska, Sopotu i Gdyni, Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

W związku z tym, że Pani Fazer po raz pierwszy była w Gdańsku i w Polsce, GCB zapewniło jej również możliwość zwiedzania grodu nad Motławą z przewodnikiem.

W dn. 10 marca Pani Fazer razem z GCB uczestniczyła w Gali Bursztynu i Mody, która odbyła się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. F. Chopina. Wieczór poprowadziła Monika Richardson i Mirosław Baka.

 

 

źródło: www.gdanskconvention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne