Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gra Miejska Kwiat Paproci


02.06.2010

Dnia 16 czerwca 2010 w ścisłym centrum Warszawy w godz. 19.30-ok.22.00 odbędzie się otwarta gra miejska pt. „Kwiat Paproci” – której celem jest symboliczne odnalezienie legendarnego kwiatu, który zakwita tylko raz w roku o północy 23 czerwca – na kiedy to jest przewidziany finał gry.

 

 Organizatorzy czekają na zgłoszenia wszystkich chętnych do 15 czerwca br, ale w miarę wolnych miejsc zostaną do gry przyjęte także osoby, które zgłoszą się dopiero na starcie gry. Miejsce startu gry będzie podane do publicznej wiadomości w dniu 14 czerwca 2010 na stronie internetowej poświęconej temu przedsięwzięciu: http://www.kwiatpaproci.org.pl/2010/konkursy/gra_miejska.htm
Zgłoszenia uczestników: gramiejska@kwiatpaproci.wawpl (obowiązuje formularz opublikowany na ww stronie)

Scenariusz gry miejskiej pt. KWIAT PAPROCI jest zainspirowany legendą o cudownym zakwitającym raz w roku kwiecie – symbolu szczęścia, do którego każdy człowiek naturalnie dąży. Uczestnictwo w grze nie wymaga nadzwyczajnej wiedzy z zakresu historii ani etnografii, jest zabawą przygotowaną w oparciu o zakładany dobry humor i kreatywność graczy. Organizatorzy przygotowali grę z użyciem atrakcyjnych rekwizytów, jak np. kostiumy oraz z wykorzystaniem znanych warszawiakom miejsc przez które „przejdzie” gra.
Podczas realizacji będzie zaangażowanych ok. 30 osób: aktorów, statystów, koordynatorów i obsługa techniczna.

Celem gry jest zabawa i spojrzenie na centrum Warszawy przez pryzmat rozrywki i relaksu, a także edukacja – poprzez zwrócenie uwagi szerokiej części warszawskiego społeczeństwa na tę atrakcyjną i pasjonującą formę spędzania czasu dla 3 pokoleń, która jest także popularnym na świecie sposobem zwiedzania miast i zgłębiania ich tajemnic, tropienia ciekawostek.
Gra poprzez swój scenariusz jest spójną całością imprezy KWIAT PAPROCI – NOC WARSA I SAWY, która odbędzie się 23.06.20101 w warszawskim Parku Szczęśliwickim. Dlatego uczestnictwo w grze wymaga deklaracji o wzięciu udziału w obu terminach.

Informacje praktyczne o grze miejskiej KWIAT PAPROCI:
•    Gra będzie polegała na pieszym przemieszczaniu się drużyn od punktu do punktu według otrzymanych na starcie instrukcji – w określonym czasie.
•    Gra jest przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych.
•    Organizatorzy przewidują maksymalnie 80 zespołów.
•    Atrakcyjne nagrody − organizator przygotowuje nagrody z myślą o drużynach 2−osobowych, ale przyjmujemy także drużyny liczniejsze − z zastrzeżeniem zachowania przeznaczonej puli nagród dla wygranych.
•    Zapraszamy także singli i wszystkie osoby "bez pary", chętne do zabawy, które chcą poznać nowe osoby w tej ekscytującej grze − w miarę możliwości stworzymy dla nich drużyny na starcie gry.
•    Aby wziąć udział w grze należy przesłać wypełniony formularz na adres gramiejska@kwiatpaproci.waw.pl
•    Realizacja gry: centrum stolicy w godz. 19.30 – ok. 22.00. Finał: 23 czerwca 2010 podczas imprezy Kwiat Paproci – Noc Warsa i Sawy w warszawskim Parku Szczęśliwickim www.kwiatpaproci.waw.pl.
•    Relacja z gry zostanie zamieszczona na tej samej stronie w dniu 18 czerwca, wraz z wybranymi zdjęciami, które ewentualnie nadeślą uczestnicy gry.

Nagrody w grze miejskiej „KWIAT PAPROCI”:
•    Wartościowe vouchery:
- na pobyt rodzinny oraz pobyt 2 osób w Tatrach w atrakcyjnych terminach wakacyjnych
- na usługi kliniki stomatologicznej
- do jednej z dobrych warszawskich restauracji
- na usługi firmy projektującej wnętrza
- abonament internetowego serwisu doboru partnerskiego
•    oraz statuetki przedstawiające artystyczną wizję legendarnego kwiatu paproci

Bieżące informacje o grze na stronie imprezy Kwiat Paproci – Noc Warsa i Sawy: http://www.kwiatpaproci.org.pl/2010/konkursy/gra_miejska.htm

 

 

źródło: www.latawiec.eu (PR)

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne