Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Grand Hotel Tiffi – nowy pięciogwiazdkowiec powstanie w Iławie

grand hotel tiffi iława

06.12.2010

W Iławie przy ulicy Dąbrowskiego, nad brzegiem Jezioraka trwa budowa pięciogwiazdkowego Grand Hotelu Tiffi o całkowitej powierzchni 16 345 mkw. 

 

 


Obiekt składać się będzie z części hotelowej, restauracyjno-konferencyjnej a także części oferującej odnowę biologiczną i SPA. Hotel wyposażony bedzie w 164 pokoje, w których pomieści się 328 osób. Pokoje hotelowe znajdować się będą na pietrach pierwszym, drugim oraz trzecim.

Hotel Tiffi przygotowany będzie również pod kątem biznesowym. Sale konferencyjne, przystosowane do organizacji szkoleń i konferencji posiadać będą zaplecze gastronomiczne. Sale konferencyjne znajdą się w podziemiach hotelu oraz na parterze.

SPA zaoferuje wszystkim spragnionym relaksu basen, jacuzzi, sauny parowe oraz gabinety masażu. W podpiwniczonej części hotelu znajdować się będzie także klub nocny.

Pierwotnie projekt miał zostać zakończony w 2011, jednak prawdopodobnie termin ten nie zostanie dotrzymany i hotel pierwszych gości przyjmie w 2012 roku. Nazwę hotelowi nadał inwestor – właściciel odzieżowej marki Tiffi, która na rynku istnieje już szesnaście lat.


źródło: na podstawie http://grandhoteltiffi.com

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne