Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Kraków już otwarty

hilton garden inn kraków

11.01.2011

W poniedziałek, 10 stycznia miało miejsce oficjalne otwarcie hotelu Hilton Garden Inn w Krakowie, położonego w samym centrum miasta.

 

 

 

 

Lokalizacja nowego czterogwiazdkowca jest jego atutem. Krótki spacer dzieli hotel od najciekawszych, kulturalnych atrakcji miasta.

Hilton Garden Inn Kraków
do dyspozycji gości oddaje 154 stylowo umeblowane pokoje. We wszystkich pokojach znajdują się mini sejfy.

Hotel przygotowany został również pod kątem biznesowym. Na terenie obiektu znajduje się zaplecze konferencyjne, w skład którego wchodzi sala konferencyjno-bankietowa, a także całodobowe centrum biznesowe. Na terenie całego hotelu korzystać można z bezprzewodowego Internetu.

W obiekcie jest też oczywiście restauracja oraz bar. W hotelu nie zabrakło również miejsca dla amatorów aktywnego wypoczynku. Po ciężkim dniu wybrać się można do sali fitness na trening.  Hotel dysponuje również dwoma parkingami – w tym jednym podziemnym.


źródło: na podstawie www.mmkrakow.pl

Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje