Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Dyplomat otwarty został w Olsztynie

hotel dyplomat olsztyn

20.12.2010

17 grudnia otwarty został czterogwiazdkowy hotel Dyplomat położony w samym centrum Olsztyna, stając się jednocześnie jednym z bardziej luksusowych miejsc w tym mieście.
 

 


Dyplomat jest hotelem typu boutique. Powstał w kamienicy zbudowanej w dziewięćdziesiątych latach XIX wieku. Budynek miał wielu właścicieli i pełnił różne funkcję – między innymi był siedzibą konsula generalnego RP w Olsztynie.

Hotel do dyspozycji gości oddaje pokoje jednoosobowe typu standard i superior color, dwuosobowe superior color a także apartamenty: Angielski, Rosyjski i Francuski – stylizowane na pokoje hotelowe w wyżej wymienionych krajach.

Olsztyński czterogwiazdkowiec posiada wyznaczoną strefę biznesu, w której znajdują się dwie wielofunkcyjne sale, przygotowana na organizację różnego rodzaju spotkań.

Hotel dysponuje również bogatym zapleczem gastronomicznym z restauracją, w której serwowane są dania kuchni regionalnej; kawiarnią z pysznymi deserami; oraz barem Single Malt.

Dyplomat posiada również strefę SPA, w której będzie można zaznać relaksu np w salach z jacuzzi.


źródło: na podstawie www.hoteldyplomat.com

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne