Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Ferdynand powstaje w Rzeszowie


03.08.2010

We wrześniu ruszy kolejny w Polsce hotel sieci Best Western – trzygwiazdkowy Hotel Ferdynand otwarty zostanie w sercu Rzeszowa.

 

 

 


Hotel powstaje w kamienicy w samym centrum miasta, niedaleko dworca PKP i PKS. Dodatkowym atutem hotelu jest dobra komunikacja z lotniskiem.

Hotel mieścić się będzie w pięciokondygnacyjnym budynku. Do starej kamienicy dobudowane zostało jedno piętro. Wnętrze zaadaptowano na pokoje hotelowe. Hotel do użytku gości oddać ma około 40 pokoi.

Piwnice mają być dostosowane do potrzeb lokali restauracyjnych, natomiast na parterze już znajdują się punkty usługowo-handlowe.

Inwestorem Hotelu jest KMG Consulting Krzysztof Gryczman.

Infrastruktura hotelowo-konferencyjna Rzeszowa prężnie się rozwija. Obecnie rozbudowywany jest także Hotel Prezydencki, gdzie powstaje potężne centrum konferencyjne.

Best Western jest największą siecią hotelową na świecie. Posiada ponad 4000 hoteli w 80 krajach. W Polsce obiekty Best Western znajdują się w Białymstoku, Białowieży, Krakowie, Zakopanem, Wrocławiu, Katowicach oraz w Ożarowie Mazowieckim.


źródło: na podstawie www.bestwestern.com

                                       www.horecanet.pl 
                                       www.baudziedzic.pl
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne