Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Hilton Gdańsk – najlepszy w Europie

wyróżniony hilton sale konferencyjne nad motławą

03.03.2011

Hilton Gdańsk otrzymał pierwsze miejsce w konkursie na nieruchomość 2010 na terenie Europy Środkowej i Wschodniej (Central & Eastern European Real Estate Quality Awards).

 

 


W konkursie o status najlepszej nieruchomości, developera i inwestora roku 2010 Gdański Hilton pokonał ponad 300 obiektów z Europy Środkowej i Wschodniej, otrzymując nagrodę w kategorii Hotel, Apartament Wypoczynkowy, Apartament Miejski (Hotel, Leisure & Residential Development).

Hilton Gdańsk jest jedynym obiektem w Polsce, który został uhonorowany w tegorocznym konkursie.

Konkurs organizowany jest przez CEE Insight Forum oraz Financial Times. W kapitule zasiedli liderzy rynku nieruchomości, inwestycji, finansów i consultingu. Gala wręczenie nagród odbyła się 1 marca na Zamku Królewskim w Warszawie.

Celem konkursu jest promocja doskonałych obiektów.

Hilton Gdańsk otwarty został w czerwcu 2010 i pomimo swojego krótkiego stażu już jest laureatem wielu konkursów, i zdobywcą nagród i tytułów jak: "najbardziej luksusowy hotel w Polsce", "debiut roku" czy "hotel z pomysłem".

Hotel do dyspozycji gości oddaje 150 luksusowo wyposażonych pokoi. W hotelu odbywają się  eventy firmowe, szkolenia oraz konferencje. Rozbudowane zaplecze konferencyjne hotelu może pomieścić 530 osób.
Na dachu hotelu znajduje się jedyna w swoim rodzaju plaża na dachu – Urban Beach z której rozciąga się piękny widok na gdańskie stare miasto.


źródło: na podstawie www.trojmiasto.pl
                                       www1.hilton.com

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Restauracje Alternatywne; Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne