Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Interfie Medical SPA powstaje w Świnoujściu

10.01.2011

Luksusowy Hotel Interferie Medical SPA otwarty zostanie latem w Świnoujściu.

 

 

 


Mimo niekorzystnych warunków pogodowych, budowa hotelu idzie pełna parą. Ewentualne opóżnienia nadrobione zostaną w kolejnych etapach pracy nad hotelem. Inwestorzy zapewniają, że termin otwarcia – 1 lipca, zostanie dotrzymany. Na chwilę obecną nie ma mowy o nowej dacie oddania obiektu do użytku.


Hotel Interferie Medical SPA
, o profilu uzdrowiskowym, położony będzie w Świnoujściu, niedaleko promenady, w sąsiedztwie jednej z piękniejszych polskich plaż.


Do dyspozycji gości ten nowoczesny obiekt odda 308 komfortowo urządzonych pokoi jedno- i dwuosobowych oraz  luksusowe apartamenty. Łącznie w hotelu znajdować się będzie 600 miejsc noclegowych.


W ośrodku znajdzie się zaplecze konferencyjne, z możliwością organizacji kameralnych spotkań biznesowych jak i większych wydarzeń, typu konferencje. Łączna powierzchnia sal konferencyjnych wyniesie 1400 mkw.


Kompleks Interferie posiadać będzie jedno z największych w Polsce SPA przy hotelu. W ofercie znajdą się liczne usługi rehabilitacyjne, lecznicze oraz kosmetyczne. Dla gości udostępniony zostanie również klub fitness, sala bilardowa oraz kręgielnia.

 


źródło: na podstawie http://medicalonline.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne