Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Pałac Staniszów przechodzi modernizację


12.10.2010

Hotel Pałac Staniszów, położony na południowym zachodzie - w Jeleniej Górze, przechodzi obecnie rozbudowę, dzięki której zwiększy się komfort pobytu w tym historycznym miejscu.

 Hotel Pałac Staniszów mieści się w odrestaurowanym budynku z XVIII wieku.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 34 pokoje, w tym 4 komfortowe apartamenty. Każdy z pokoi charakteryzuje się indywidualnym wystrojem wnętrz, dopasowanym do charakteru każdego kolejnego miesiąca.

Na chwilę obecną w Pałacu Staniszów znajduje się pięć sal konferencyjnych. W Sali Balowej – największej,  istnieje możliwość zorganizowania spotkania, w którym udział weźmie nawet 100 osób. Sala Lustrzana pomieści 40 osób, natomiast w kameralnych gabinetach chińskim i niebieskim może spotkać się 10 osób. Wszystkie sale wyposażone są w niezbędny sprzęt konferencyjny. W hotelu znajduje się także restauracja, bar i kawiarnia.

- Obecnie trwają prace remontowe budynków folwarcznych przynależących do obiektu. W jednym z nich powstaje Centrum Kultury i Sztuki mające pełnić funkcję m.in. sali koncertowej i konferencyjnej. Natomiast w dawnym spichlerzu trwają pracę remontowe i adaptacyjne na potrzeby Spa i Wellness. W budynku znajdzie się dwudziestometrowy basen, gabinety rehabilitacyjne i kosmetyczne – mówi Urszula Zielińska, Hotel Pałac Staniszów.

Zwiększy się również baza noclegowa hotelu.

Otwarcie kompleksu planowane jest na rok 2012.

źródło: konferencje.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne