Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Pod Orłem zaprasza na Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych

VII Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych, sale konferencyjne

17.08.2016

W dniach od 14 do 16 września br. w bydgoskim Hotelu Pod Orłem odbędzie się VII Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych. To okazja do spotkania i dyskusji pomiędzy właścicielami oraz osobami zarządzającymi placówkami tego typu w całym kraju.

 

 

Sale konferencyjne Hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy, przy ulicy Gdańskiej 14, staną się miejscem dorocznego spotkania osób związanych z branżą zarządzania hotelami niezależnymi. W dniach od 14 do 16 września uczestnicy zjazdu będą mieli okazję zyskać wiedzę, jak zapewnić sprawne funkcjonowanie prowadzonego przez siebie obiektu, a także podzielić się z innymi gośćmi swoimi codziennymi doświadczeniami, problemami, na jakie napotykają w trakcie administrowania hotelami oraz metodami ich rozwiązania.

 

 

Jak nowocześnie zarządzać hotelem i jego personelem, zyskać zadowolonych klientów i zwiększyć sprzedaż?

 

 

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania będzie umiejętne wykorzystanie nowoczesnych środków przekazu do optymalizacji procesu sprzedaży i zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji gości hotelu. Przez pryzmat sprzedaży szczegółowo potraktowane zostaną zagadnienia takie jak: automatyzacja procesu marketingu, aktywne wykorzystanie Internetu, ze szczególnym uwzględnieniem roli nowych mediów społecznościowych, nowoczesne narzędzia ułatwiające zarządzanie hotelem. Prelegenci skupią się również na procesie budowy i rozwoju zespołu sprzedażowego placówki hotelowej.

 


Budowanie atrakcyjnego wizerunku hotelu jako ważny element procesu zarządzania

 

 

Uczestnicząc w zjeździe, będzie można poznać odpowiedzi na pytania dotyczące kształtowania wizerunku hotelu. Jak kształtować i zarządzać reputacją punktu? Jak zbudować spójną, atrakcyjną i przejrzystą strategię prezentacji firmy w sieci oraz „na żywo”? Jak być przygotowanym do prowadzenia rozmów z organizacjami zajmującymi się zbiorowym zarządzaniem prawami autorskimi, a także do kontroli instytucji państwowych? Wreszcie, jak radzić sobie z prowadzeniem trudnych, codziennych rozmów z własnymi pracownikami? To tylko niektóre z pytań, na które organizatorzy i uczestnicy zjazdu udzielą szczegółowej i wyczerpującej odpowiedzi.

 

 

Wśród prelegentów znajdą się między innymi tacy specjaliści w branży hotelarskiej jak: reprezentująca firmę Hotel Media Group Dagmara Plata-Alf, dyrektor zarządzający spółki PROFITROOM – Marcin Dragan, ekspert w branży wizerunkowej, prowadzący bloga marketinghotelu.pl Krzysztof Stęplowski oraz współwłaściciel grupy trenerskiej Skills Designers Maciej Chabowski.

 

 

Szczegółowe informacje dotyczące programu spotkania, odpłatności za uczestnictwo, a także formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie www.dyrektorhotelu.com

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne