Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Resort Bryza & SPA planuje renowację pokoi na podstawie zasad Feng Shui

hotel bryza

30.12.2010

Świat hotelarstwa stawia dzisiaj przede wszystkim na holistyczne i indywidualne podejście do każdego Gościa. Hotel Resort Bryza & SPA, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Gości postanowił stworzyć harmonijną i kreatywną przestrzeń kompleksu hotelowego na podstawie zasad Feng Shui.
 

Feng Shui oparte na starożytnej nauce wykorzystuje przede wszystkim kolory, kształty oraz odpowiednie rozmieszczenie przedmiotów w przestrzeni. Jej podstawowym celem jest odpowiednie ukierunkowanie energii istniejącej w otoczeniu, aby uzyskać równowagę, która zaowocuje dobrym samopoczuciem oraz poprawą jakości życia we wszystkich jego aspektach.
 
Wpisując się w nowatorskie trendy Hotel Bryza pragnie wykreować przestrzeń pozytywnie oddziałującą i jeszcze bardziej sprzyjającą Gościom. W tym celu już na początku stycznia przystępuje do generalnej renowacji pokoi i restauracji, aby zwiększyć pozytywną energię panującą w Bryzie. Podstawą do podjęcia działań jest korzystna aranżacja kompleksu hotelowego w kierunku północnym symbolizująca poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Lokalizacja Centrum Wellness & SPA również idealnie wkomponowuje się w założenia nauki Feng Shui. Według jej zasad strona zachodnia posiada silny pierwiastek aktywności. Dlatego jest to idealne miejsce na wszelkie elementy związane z aktywnością i witalnością.
 
Bogata oferta odnowy biologicznej obszernego i nowoczesnego SPA poszerzy się o absolutną nowość w skali krajowej, zabieg „Forever YANG”. Łagodzący i odprężający rytuał rozpoczynać się będzie ryżowym peelingiem połączonym z olejem kokosowym, którego receptura od dawna stosowana jest w krajach Dalekiego Wschodu. Ciało następnie otulone zostanie maską kremową z drobinkami kokosu. Duża zawartość dobroczynnych olei z drzewa kokosowego uczyni skórę nieskazitelnie gładką, przyjemną w dotyku, elastyczną a także pomoże utrzymać ją w doskonałej kondycji. Atmosferę wnętrz Centrum Wellness & SPA w specyficznym klimacie Orientu i Feng Shui podkreślą odpowiednio dobrane kolory, drewniane detale wykonane z bambusa oraz fontanny. Wszystkie te elementy zostaną starannie dobrane według pięciu żywiołów Feng Shui (drewno, ogień, ziemia, metal, woda).
 
Hotel Bryza cieszy się również ogromną popularnością jako idealne miejsce na spotkania biznesowe lub organizację konferencji. Mając na względzie holistyczną dbałość o stan ducha i ciała każdego Gościa, hotel chce wykorzystać unikalną lokalizację i połączyć elementy Feng Shui z atmosferą kreatywności i koncentracji myśli. Temu sprzyjać będą również warsztaty rozwoju osobistego organizowane zarówno dla Gości indywidualnych jak i konferencyjnych. Pomogą one przywrócić harmonię i równowagę oraz życiową radość. Po zakończeniu remontu dla wszystkich Gości szykowana jest niespodzianka związaną z powitaniem Chińskiego Nowego Roku.
 

 

źródło: www.bryza.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne