Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Zamek Giżycko 1285 będą nowe sale konferencyjne na Mazurach

nowe sale konferencyjne mazury

07.03.2011

Nowoczesny czterogwiazdkowiec powstaje w zabytkowym zamku krzyżackim w Giżycku, nad kanałem Łuczańskim łączącym jeziora Niegocin i Kisajno.

 

 


Hotel Zamek Giżycko 1285 znajdować się będzie w pokrzyżackiej warowni, w zamku którego powstanie datuje się na przełom XIII i XIV wieków. Budynek zostanie rozbudowany i zmodernizowany na potrzeby nowoczesnego hotelu. Według projektu, do istniejącej budowli dobudowane maja zostać nowe trzy skrzydła oraz baszta.

W hotelu znajdzie się 169 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach.

Hotel Zamek Giżycko 1285 posiadać będzie także przestronną salę konferencyjno-bankietową, która pomieści nawet 300 osób. Sala znajdować się będzie w podziemiach obiektu i wyposażona zostanie w niezbędny sprzęt multimedialny. W hotelu odbywać się będą mogły m.in. konferencje oraz szkolenia.

Na terenie obiektu znajdować się będzie zaplecze Spa wyposażone w takie udogodnienia jak basen oraz liczne urządzenia rekreacyjne. Goście skorzystać będą mogli też z zabiegów medycyny estetyczno-kosmetycznej.

Hotel posiadać będzie także restaurację oraz bibliotekę.

Nowoczesne centrum wypoczynkowo – konferencyjne zarządzane będzie przez Spółkę Zamek Giżycki. Projekt został dofinansowany z funduszy unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury.

Oficjalne otwarcie nowego hotelu nastąpić ma w sezonie letnim bieżącego roku.

Inne obiekty konferencyjne w Giżycku to m.in: Hotel Las Giżycko, Hotel Mazury, czy np Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi Ostrów.

 


źródło: na podstawie www.gizycko.pl
                                       www.gizycko.wm.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne