Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotele marki Campanile pojawią się we Wrocławiu, Bydgoszczy i Zielonej Górze


30.04.2010

W okolicach sierpnia ma rozpocząć się budowa trzygwiazdkowych hoteli austriackiej firmy Warimpex we Wrocławiu, Bydgoszczy i Zielonej Górze.

Obecnie działającym w Polsce obiektem Warimpexu jest Hotel Angelo Katowice, który mimo, że funkcjonuje od marca został oficjalnie otwarty dopiero w czwartek. Hotel Angelo jest czterogwiazdkowym obiektem biznesowo-konferencyjnym z ponad 200 pokojami i 8 salami konferencyjnym. Operatorem tego pierwszego w Polsce i szóstego w Europie hotelu marki Angelo jest Vienna International.

W zależności od sukcesu, jaki osiągnie hotel, inwestorzy planują budowę kolejnego hotelu w Katowicach, jako, że wg przedstawicieli firmy jest to jeden z najszybciej rozwijających się rynków w Polsce. Działka pod budowę następnego hotelu mieści się naprzeciwko Silesia City Center.

Firma Warimpex ma dalsze plany związane z inwestycjami w Polsce. Pod rozwagę brana  jest budowa hoteli czterogwiazdkowych w dużych miastach np. w Warszawie i Gdańsku.

Na chwilę obecną Warimpex jest właścicielem 21 hoteli w całej Europie.

 


źródło: http://www.wnp.pl
 

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne