Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

IBB Hotel Gdańsk – nowy hotel sieci IBB powstaje w Gdańsku


16.07.2010

Hiszpańska sieć IBB planuje otwarcie następnego hotelu w Polsce. Miastem, które wybrali Hiszpanie na swoją kolejną inwestycję jest Gdańsk.

 

 IBB Hotel Gdańsk, Luksus nad Bałtykiem, zajmie trzy sąsiadujące ze sobą kamieniczki, usytuowane przy ulicy Długiej. Tym samym hotel znajdzie się w samym centrum Gdańskiej Starówki, vis a vis pomnika Neptuna, niedaleko Motławy.
Zachowany zostanie oryginalny styl kamienic, natomiast wnętrza mają zostać przygotowane w sposób nowoczesny i luksusowy.

Hotel o standardzie czterech gwiazdek posiadać będzie 84 eleganckie pokoje i komfortowe apartamenty. Ponadto w hotelu znajdzie się restauracja, sala bankietowa oraz klub fitness. Wszystko wykończone z największą starannością i precyzją.

Termin otwarcia hotelu zaplanowano na wiosnę 2011 roku.

IBB Hotels na rynku funkcjonuje od 1992 roku. Do sieci należy osiem hoteli o różnym standardzie hoteli. To pierwsza hiszpańska grupa hotelowa, która wkroczyła do naszego kraju.

W Polsce znajdują się obecnie IBB Grand Hotel Lublinianka, mieszczący się w stu letnim budynku, w centrum Lublina, oraz IBB Andersia Hotel, położony w samym sercu Poznania. Wszystkie hotele, które Hiszpanie otwierają w Polsce mają, jak dotąd, standard czterech gwiazdek.


źródło: na podstawie www.ibbhotels.com
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne