Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ICCA site inspection w Gdańsku


14.09.2010

W dniach 8-9.09.2010 Gdansk Convention Bureau gościło Nigela Browna z ICCA Events Department, który sprawdzał stan przygotowania Gdańska do organizacji konferencji ICCA Research, Sales & Marketing Programme, która odbędzie się w przyszłym roku w dn. 7-9 lipca w grodzie nad Motławą.

 


Pan Nigel zatrzymał się w Hotelu Mercure Hevelius, w którym w przyszłym roku odbędzie się konferencja. Zwiedził również Hotel Hilton, Hotel Radisson Blu, Dwór Artusa, w którym odbędzie się Welcome Dinner oraz Sofitel Grand Sopot, w którym na plaży odbędzie się Farewell Party. Liczymy, że ta prestiżowa konferencja przyciągnie ponad 200 uczestników.

ICCA, czyli International Conference & Congress Association, to najważniejsze na świecie stowarzyszenie przemysłu spotkań z dziedziny organizacji konferencji. GCB jako jedyna organizacja na Pomorzu jest członkiem ICCA od sierpnia 2007, a Prezes GOT Anna Górska, jest członkiem zarządu ICCA Central European Chapter, który obejmuje obszar Europy Centralnej.

Ze względu na rangę imprezy wiele miast z całego świata co roku ubiega się o możliwość organizacji konferencji i pragnie zaprosić uczestników do swojego miasta. Konferencja co roku odbywa się w najciekawszych, atrakcyjnych turystycznie miejscach na świecie, takich jak Dublin czy Paphos.

Teraz przyszedł czas na Gdańsk, a dzięki promocji tego wydarzenia na arenie międzynarodowej, które prowadzone jest przez ICCA, nasza destynacja ma niepowtarzalną szansę być jeszcze bardziej rozpoznawalną na świecie.

Chcielibyśmy podziękować przedstawicielom Referatu Turystyki, Wydziału Polityki Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Gdańsku za zaangażowanie w wizytę Nigela Browna oraz uatrakcyjnienie pobytu poprzez zapewnienie przewodnika po Gdańsku oraz transportu. Dziękujemy także przedstawicielom Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej za powitanie naszego szanownego Gościa w grodzie nad Motławą.

Honorowy Patronat nad konferencją ICCA objęli Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz prezydenci: Gdańska – Paweł Adamowicz, Sopotu – Jacek Karnowski oraz Gdyni – Wojciech Szczurek, a także Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej – Rafał Szmytke.
 

 Ad. Zdjęcie (od lewej): Beata Pawłowska (GCB), Adriana Kluczyńska (GCB) , Marta Wiśniewska (GCB) , Nigel Brown (ICCA),  Anna Górska (GCB).
 

 

źródło: www.gdanskconvention. pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne