Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

IMEX Challenge Poland już w przyszłym miesiącu


24.08.2010

Na miesiąc przed rozpoczęciem projektu IMEX Challenge Poland 2010 dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Warszawie (Wesoła) zostały obdarowane zabawkami.

 

 

 

Psy, smoki, łoś na biegunach, kolejka i drewniany helikopter, które stanowiły wyposażenie stoiska promującego projekt podczas targów IMEX we Frankfurcie znalazły nowych właścicieli. Krzyś, Patryk, Jaś i Sebastian z radością przyjęli podarunki od organizatorów projektu.

Na początku sierpnia przedstawiciele Warsaw Convention Bureau i Convention Bureau of Poland POT spotkali się z rodziną, która za miesiąc otrzyma pomoc. Już 13 września br. przedstawiciele światowego przemysłu spotkań rozpoczną prace nad rewitalizacją ogrodu i terenów dookoła domu pod bacznym okiem projektantek zieleni. W tym czasie wychowankowie Rodzinnego Domu Dziecka spędzą czas w Krakowie. 15 września, po zakończeniu prac i powrocie Rodziny, odbędzie się uroczysty piknik zamykający pierwszą edycję projektu – IMEX Challenge Poland 2010.

Szczegóły dotyczące pierwszego w historii IMEX Challenge zostały ogłoszone 15 grudnia 2009 roku przez organizatorów międzynarodowych targów turystyki biznesowej IMEX we Frankfurcie. Edycję 2010 rozpoczynamy w Polsce! IMEX Challenge Poland 2010 przyczyni się do wzmocnienia wizerunku lokalnego przemysłu spotkań, a tym samym wizerunku Warszawy jako miasta, które coraz chętniej propaguje odpowiedzialność społeczną biznesu.

 

 

źródło: www.poland-convention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne