Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Jak z pomocą smartfona przetransportować gości na swój event?

uberevents konferencje eventy

01.12.2015

To możliwe! UberEvents, czyli aplikacja dla organizatorów eventów usprawniająca logistykę i transport gości na konkretne wydarzenie. Czy polska branża konferencyjna potrzebuje takiego narzędzia?


Czy na polskim rynku sprawdziłaby się aplikacja, dzięki której organizatory konferencji wysyłaliby po swoich gości wynajętych kierowców? Aplikacja wspomagająca logistykę w trakcie dużych eventów, zapewniająca transfery z lotnisk i do hoteli? To wątpliwe biorąc pod uwagę liczbę korporacji taksówkarskich w naszym kraju. A jednak rynek zagraniczny idzie właśnie w tę stronę – aby jak najbardziej usprawnić i jak najwięcej zorganizować w prosty sposób we własnym zakresie.

 

Istniejąca już aplikacja Uber testuje obecnie wersję przeznczoną specjalnie dla branży MICE – UberEvents. Jej działanie polega na umożliwieniu uczestnikom danego eventu zamówienia wynajętego przez organizatorów wydarzenia kierowcy, który zawiezie gości na miejsce bez błądzenia komunikacją miejską czy ryzykowania spóźnienia przez brak taksówek.

 

Pomysł zrodził się z myślą o miastach tak dużych, jak Nowy Jork, jednak nie jest przesądzone, że aplikacja trafi również do mniejszych miast. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj: http://www.italianvenue.com/news/20151021513-uber-concentrates-on-the-mice-market--uberevents-is-born/

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne