Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Już za dwa tygodnie e-Travel Forum 2011

e-travel forum 2011

14.01.2011

e-Travel Forum to doroczne wydarzenie dotyczące sprzedaży produktów turystycznych przez internet.

 

 

 


Tegoroczna edycja konferencji będzie trwała cztery dni. W dniach 25-26 stycznia odbędą się obrady plenarne w warszawskim hotelu Radisson Blu, natomiast w dniach 27-28 stycznia realizowane będą szkolenia z reklamy w internecie (sale w Hotelu Gromada Lotnisko). Udział w szkoleniach wliczony jest w cenę konferencji, konieczne jest jednak wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa.

Wśród uczestników tegorocznej konferencji e-Travel Forum rozlosowane zostaną nagrody: nowoczesny projektor multimedialny HITACHI do użytku domowego i firmowego, ufundowany przez Generalnego Sponsora konferencji - firmy Amadeus oraz Traveltainment a także vouchery na bezpłatne pobyty weekendowe we wrocławskim hotelu należącym do sieci inteligentnych hoteli PURO.
 
Tak ubiegłoroczną edycję podsumowuje Pani Agnieszka Zakrzewska, Art Hotel, uczestnik konferencji - Z satysfakcją wspominam uczestnictwo w e-Travel Forum 2010. Najbardziej interesująca była dla mnie sesja poświęcona Revenue Management. Strona organizacyjna konferencji była dla mnie bez zarzutu. Na pewno planuję uczestnictwo w kolejnej edycji tej ważnej i wzbogacającej konferencji.

Wśród mówców tegorocznej konferencji pojawią się m.in Agnieszka Sapa, Expedia.com oraz Michał Sołtys, Netaffiliation.

- e-Travel Forum to unikalna możliwość spotkania praktyków z branż związanych ze sprzedażą online i turystką. W czasie forum można znaleźć odpowiedzi  na wiele różnych aspektów. Zachęcam wszystkich sprzedających usługi turystyczne online do wzięcia udziału w tym spotkaniu. – zaprasza Agnieszka Sapa - Warto wcześniej przygotować pytania, by sprawdzić jak w praktyce robią to inni. Tegoroczna edycja zawiera wiele tematów mogących zainteresować branżę hotelarską - wszak internet jest coraz ważniejszym kanałem dystrybucji w sprzedaży pokoi hotelowych".

Michał Sołtys z Netaffiliation, zapewnia z kolei, że konferencja e-Travel Forum to najważniejsze wydarzenie w branży turystycznej. Niedługo może stać się również jednym z najważniejszych wydarzeń w branży Performance Marketingu – podkreśla Sołtys.

Realny koszt udziału w e-Travel Forum wynosi 300 złotych netto za dzień dla każdego, kto zdecydował się na udział w czterech dniach konferencji.

 


źródło: www.e-travelforum.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne