Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kampania promocyjna Targów Event 2011

targi event

17.05.2011

Rozpoczęła się kampania promująca tegoroczną edycję Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2011, która odbędzie się w dniach 5 i 6 października w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

 

 

Kampania obejmie działania ATL, BTL oraz PR. Reklamy Targów Event pojawią się w prasie, a także na portalach internetowych i serwisach branżowych. Dodatkowo wydarzenie będzie promowane poprzez telemarketing oraz działania mailingowe. Aktualnie jest prowadzona kampania skierowana do potencjalnych wystawców, natomiast od czerwca rozpoczną się działania skierowane do zwiedzających. Obie kampanie realizuje organizator targów – spółka MT Targi, za działania PR-owe odpowiada natomiast firma Practum Consulting.

- Targi Event to jedyne w Polsce wydarzenie kierowane wyłącznie do branży eventowej. Na targach prezentują się firmy, które oferują produkty i usługi wykorzystywane przy organizacji imprez. Dla osób zajmujących się przygotowywaniem eventów jest to znakomita okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami i propozycjami rynku. Poprzez kampanię promocyjną Targów Event 2011 chcemy trafić do dwóch grup odbiorców: wystawców i zwiedzających. Aktualnie nasze działania skierowane są do firm, które mogą zaprezentować swoją ofertę na stoiskach. Bliżej terminu targów będziemy już zachęcać przedstawicieli branży do odwiedzenia naszych targów, tym bardziej, że można wziąć w nich udział bezpłatnie rejestrując się on-line. Dlatego Targi Event powinny na stałe zostać wpisane do kalendarza każdej osoby działającej w branży eventowej. Liczymy, że szerokie działania informacyjne i promocyjne dodatkowo zwiększą liczbę uczestników naszych targów – mówi Dawid Chłopik, Project Manager w MT Targi, odpowiedzialny za organizację Targów Event.

W ramach kampanii marketingowej, reklamy Targów Event 2011 pojawią się w głównych czasopismach branżowych. Informacje i bannery reklamowe znajdą się również na ponad 30 portalach internetowych i serwisach poświęconych branży marketingowej i MICE. W ramach działań BTL prowadzone są mailingi sprzedażowe do potencjalnych wystawców i zwiedzających, zachęcające do wzięcia udziału w targach. Zaplanowano również cykliczną dystrybucję newsletterów wraz z aktualnymi informacjami o wydarzeniu, a także działania telemarketingowe kierowane do osób decydujących o uczestnictwie w targach. Ponadto, organizator wyśle ponad 30 tys. drukowanych zaproszeń do przedstawicieli agencji eventowych, PR, działów marketingu i PR z dużych firm i korporacji.

Targi Event kierowane są zarówno do przedstawicieli firm eventowych, agencji reklamowych i PR-owych, jak i organizatorów różnego rodzaju wydarzeń firmowych, sportowych, politycznych,  naukowych, artystycznych czy społecznych. Wszechstronna oferta wystawiających się firm będzie prezentowana w czterech głównych sektorach: rozrywka, bezpieczeństwo i porządek, techniki oraz obiekty eventowe. Pozwoli to w jednym czasie i miejscu zapoznać się z aktualnymi propozycjami produktów i usługi potrzebnych do przygotowania różnorodnych imprez. Uczestnicy targów będą mogli również korzystać z porad i doświadczenia ekspertów prezentowanych podczas towarzyszących wydarzeniu konferencji i seminariów. Po raz pierwszy równolegle z Targami Event odbędzie się niezależnie druga impreza – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2011.

Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event to jedyne w Polsce targi poświęcone wyłącznie branży eventowej. Spotkają się na nich przedstawiciele firm eventowych, agencji reklamowych i PR-owych, a także organizatorzy targów, wydarzeń firmowych, sportowych, politycznych, naukowych, artystycznych i społecznych itp. Targi Event są dla nich miejscem nawiązywania bezpośrednich kontaktów w branży i z firmami oferującymi swoje usługi w zakresie przygotowania eventów. Kompleksowość oferty wystawców, prezentacja nowatorskich pomysłów i nowinek technicznych sprawiają, że Targi Event pozwalają na zapoznanie się z najnowszą ofertą rynkową i dostarczają wielu gotowych rozwiązań do zastosowania w szeroko pojętym biznesie eventowym. Ze względu na program specjalistycznych szkoleń i konferencji branżowych - Targi Event są ważnym wydarzeniem merytorycznym w branży.

 


źródło: www.targievent.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne