Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kierunek – Event, tym razem w Poznaniu


10.03.2010


Poznań  to kolejne miasto, w którym odbyły się warsztaty - "Kierunek-Event”  organizowane przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. 

Spotkanie składało się z dwóch części. Pierwsza z nich poświęcona była wyjazdom inventive. O tym co to jest inventive travel i jak organizować tego typu wyjazdy opowiedział uczestnikom Damian Tomaszewski, organizator wyjazdów motywacyjnych, pilot z firmy Best Choice Travel. Mówiąc o organizacji wyjazdu podkreślał szczególną wagę czasu przygotowania podróży, dopilnowania każdego szczegółu, zadbania o wyjątkowość i jakość wydarzenia, nadzór i profesjonalną koordynację działań podczas całego wyjazdu oraz rzadko praktykowany follow up po powrocie. Po prezentacji pojawiły się pytania z Sali  dotyczące prawnych aspektów organizacji inventive travel takich jak: posiadanie licencji turystycznej pozwalającej na organizację wyjazdów, bezpieczeństwo imprez oraz możliwości ubezpieczenia uczestników. 

W drugiej części spotkania możliwości organizacji spotkań firmowych oraz atrakcje obiektu zaprezentowała Marta Keck z hotelu Hotel_arnia w Puszczykowie.

Na koniec, jak na każdym spotkaniu z cyklu  "Kierunek-Event”, na uczestników czekała niespodzianka. Tym razem nagrodą w loterii wizytówkowej był pobyt oraz możliwość korzystania z zabiegów SPA dla dwóch osób ,w hotelu Hotel_arnia i  SPA_larnii w Puszczykowie.

- Po prezentacjach nie zabrakło rozmów w kuluarach, wymiany wiedzy i kontaktów pomiędzy uczestnikami spotkania. To świadczy o tym, że takie spotkanie integrujące branżę eventową w Poznaniu było potrzebne, mówi Monika Krusiewicz, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej. – Uczestnicy zgłosili również wiele problemów, którymi, ich zdaniem powinno zająć się Stowarzyszenie Branży Eventowej m.in. :kradzieże scenariuszy eventów, wprowadzenie opłaty za przygotowanie ofert dla klienta czy wysokość opłaty za uzyskanie licencji turystycznej, dodaje Monika Krusiewicz. 

Spotkanie warsztatowe odbyło się 2 marca 2010 r w ekskluzywnym Klubie Bilardowym Frame w Poznaniu.

 

 


źródło: www.sbe.org.pl

 


 
 
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne