Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kolejna edycja konferencji Event Biznes w październiku w Warszawie

event biznes 2016, sale konferencyjne

18.07.2016

18 października br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się trzecia edycja konferencji Event Biznes. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Branży Eventowej. Serwis konferencje.pl został jego patronem medialnym.


Konferencja potrwa jeden dzień i skierowana będzie przede wszystkim do managerów i dyrektorów działów marketingu, do managerów i specjalistów z działów zakupów oraz członków zarządów odpowiedzialnych za komunikację w swoich firmach. Jej głównym celem będzie wywołanie dyskusji na temat polskiej branży eventowej. Event stanowi bowiem jedno z najbardziej skutecznych narzędzi marketingu wspierających strategie biznesowe.  
Celem tego spotkania będzie zatem również zapoznanie uczestników z formami mającymi pomóc w budowaniu marki oraz pokazanie korzyści sprzedażowych i wizerunkowych płynących z wykorzystania event marketingu.

 

Na konferencję zaproszeni będą prelegenci – osoby stanowiące autorytet w dziedzinie event marketingu. O detalach organizacyjnych konferencji decyduje SBE oraz Rada Programowa, w której skład wchodzą przedstawiciele agencji eventowych i PR.

 

W ubiegłorocznej edycji udział wzięło ponad 200 uczestników, przed którymi zaprezentowao się 12 prelegentów, między innymi Marcin Prokop, Rafał Ohme, Wojciech Pronobis i Izabella Głodek.

 

Rejestracja na konferencję jest możliwa poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie eventbiznes2016.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne