Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kolejne sale wideokonferencyjne w kolejnych hotelach na świecie

25.02.2010


Widać, że pomysł przeprowadzenie w hotelu konferencji na odległość się przyjął i zdobywa coraz więcej fanów.

W odpowiedzi na zainteresowanie powstają kolejne sale wideokonferencyjne w kolejnych hotelach. Tym razem to Marriott International próbuje pozyskać sympatię wielbicieli spotkań online.
Na początku stycznia gabinety do wideokonferencji zadebiutowały w hotelu Marriott w Nowym Jorku oraz w w hotelu Bethesda North Hotel and Conference Center.
Kolejne centra wideokonferencyjne mają powstać w hotelach w Waszyngtonie i San Francisco, a w dalszej kolejności w Denver, Atlancie, Miami, Londynie, Frankfurcie, Hong Kongu Shangaiu oraz Sao Paulo. Marriott, podobnie jak i Starwood korzysta z najwyższej jakości sprzętu do obsługi tego typu spotkań – Cisco TelePresence.
By zapewnić transmisję danych Marriott podjął współpracę z ATT, natomiast Starwood korzysta z usług firmy Tata Communications.

 

 

źródło: http://meetingsnet.com
 

 

 

Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje