Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konferencja ICCA w Gdańsku rejestracja już otwarta

ICCA Gdańsk

02.12.2010

Właśnie rozpoczęła się rejestracja na konferencję ICCA Research Sales & Marketing Programme (ICCA RS&M), która w przyszłym roku w dn. 7-9 lipca odbędzie się w Gdańsku.

 

 

 


ICCA, jako najważniejsze międzynarodowe stowarzyszenie działające w sektorze turystyki biznesowej, zrzesza ponad 900 firm z  85 krajów na świecie. Gdańsk Convention Bureau od sierpnia 2007 roku jako jedyna organizacja z Pomorza jest członkiem ICCA. Natomiast Prezes Zarządu GOT Anna Górska od 2008, jako jedyny przedstawiciel z Polski jest członkiem zarządu oddziału CEC ICCA, który obejmuje swoim zasięgiem Europę Centralną.


Ze względu na rangę imprezy wiele miast z całego świata co roku ubiega się, składając swoją ofertę,  o możliwość organizacji konferencji i pragnie zaprosić uczestników do swojego miasta. Konferencja co roku odbywa się w najciekawszych, atrakcyjnych turystycznie miejscach na świecie, takich jak Dublin czy Paphos.
Teraz przyszedł czas na Gdańsk, a dzięki promocji tego wydarzenia na arenie międzynarodowej, które prowadzone jest przez ICCA, nasza destynacja ma niepowtarzalną szansę być jeszcze bardziej rozpoznawalną na świecie.


ICCA RS&M to unikalny program kształcenia, który koncentruje się na badaniach sprzedaży i marketingu w przemyśle spotkań – mówimy tu o marketingu miast, regionów, kraju, a także poszczególnych obiektów konferencyjnych. Poprzez interaktywne sesje ICCA uczy i przedstawia sposoby właściwej identyfikacji rynku, badanie podejścia klientów, oraz zachęca poszczególne kraje i regiony do wymiany doświadczeń. Celem spotkania ICCA RS&M jest stworzenie platformy współpracy, wymiany informacji oraz transferu know-how pomiędzy uczestnikami globalnego rynku spotkań.

W spotkaniu ICCA RS&M powinien uczestniczyć każdy, którego praca polega na weryfikowaniu różnych źródeł informacji i baz danych klientów, poszukiwaniu informacji na temat potencjalnych spotkań biznesowych, porównywaniu ofert firm i dostosowaniu ich do potrzeb klientów, rozwijaniu własnej bazy danych, przeprowadzaniu specjalistycznych badań rynku, promowaniu destynacji (obiektu, miasta, regionu, kraju), poszukiwaniu sponsorów eventów, współpracy z podwykonawcami, rozwijaniu strategii e-commerce, a także wszystkie osoby zainteresowane poszukiwaniem nowych destynacji.

Rejestracja na stronie: http://www.iccaworld.com/dbs/programme2011

 


źródło: www.gdanskconvention.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Obiekty kultury Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne