Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konferencja MPI Poland Club podsumowanie

mpi kraków

16.04.2012

13 kwietnia odbyła się w Krakowie druga w tym roku konferencja MPI Poland Club.

 

 

 

 

W trakcie spotkania o charakterze warsztatowym zaproszeni trenerzy mówili o roli komunikacji, kreowania wizerunku i wywierania wpływu w relacjach biznesowych. Pierwszą część zajęć poprowadził Marek Skała, od ponad dwudziestu lat właściciel firmy szkoleniowej, trener i publicysta. Na praktycznych przykładach, odwołując się do doświadczeń zawodowych, przekonywał jak ważne jest  budowanie wizerunku, który pozwoli na skuteczne realizowanie celów biznesowych. Uczestnicy poznali także zasady wywierania wpływu i nauczyli się, jak wykorzystać je w praktyce.


Autorem popołudniowej prezentacji był mieszkający w Polsce Irlandczyk Keith Byrne, właściciel szkoły językowej, lingwista i specjalista w dziedzinie komunikacji. Trener przedstawił różnice między kulturowymi etykietami biznesowymi oraz skoncentrował się na nieporozumieniach komunikacyjnych wynikających z odmienności  języka angielskiego używanego przez Brytyjczyków i Amerykanów oraz przedstawicieli innych narodowości.


Tematyka wystąpień oraz interaktywne działania trenerów prowokowały zaproszonych gości do zadawania pytań oraz ożywionych dyskusji.

 

Współorganizatorem Spring Meeting było Krakow Convention Bureau.

 

 

 

źródło: www.mpiweb.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Obiekty kultury; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Alternatywne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne