Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konferencja Wyzwania polskiego rynku pracy 2011

konferencje HR 2011

10.04.2011

Konferencja zatytułowana „Wyzwania polskiego rynku pracy 2011” odbędzie 25 maja 2011 w Atrium Plaza w Warszawie.

 

 

 

 

Na konferencję „Wyzwania polskiego rynku pracy 2011” zaproszeni są menedżerowie przedsiębiorstw, w szczególności menedżerowie personalni. Ambicją organizatorów jest przedstawienie metod radzenia sobie z potencjalnie niekorzystnymi trendami, które mogą obniżyć potencjał polskich przedsiębiorstw, a co więcej, także wykorzystania nadarzających się szans i nowych perspektyw.

W programie konferencji gościć będą dostawcy nowoczesnego oprogramowania istotnie ułatwiającego wdrażanie nowych procesów biznesowych i usprawniania już istniejących, oprogramowania integrującego procesy zarządzania kapitałem ludzkim z celami strategicznymi organizacji. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak zmienić nastawienie ludzi do wdrożenia systemu IT w obszarze HR poprzez interaktywny warsztat poprowadzony przez eksperta Tomasza Mnicha. Przedstawiciele GoldenLine opowiedzą o nowoczesnej rekrutacji w mediach społecznościowych i narzędziach rekrutera. Uczestnicy poznają także zasady employer brandingu w służbie skutecznej rekrutacji i retencji talentów w organizacji, o których opowie Marek Kozłowski z Stepstone.pl. Dostawcy rozwiązań przedstawią narzędzia strategicznego HR-owca. Będziemy mówić o organizacji, planowaniu i zarządzaniu czasem pracy przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Pokażemy jak wspierać pracę działu kadr i płac. Porozmawiamy o tym jak wykorzystać kompetencje pracownicze w przewadze konkurencyjnej. Prezes SAZ przedstawi najnowsze trendy i obecne zasoby na rynku agencji pracy tymczasowej. Konferencja posłuży wielu ciekawym dyskusjom.

Tradycyjnie już uczestnicy konferencji w głosowaniu wskażą najlepsze ich zdaniem rozwiązania informatyczne, którym przyznany zostanie tytuł Złotego i Srebrnego Horyzontu HR.

Dla uczestników przewidziane są również nagrody i upominki!

Koszt udziału wynosi 200 zł netto. Pierwszych 20 osób, które zgłoszą chęć udziału w konferencji do 15 maja otrzyma zaproszenie BEZPŁATNE!

Na konferencję organizator zaprasza Menedżerów HR dużych i średnich przedsiębiorstw


Kontakt z organizatorem:
Centrum Edukacji i Biznesu
Tel 660-571-520, Tel 22 674 56 02
marketing@ceib.com.pl
www.ceib.com.pl


źródło:  www.ceib.com.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne