Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kreatywność bez granic, czyli wystawcy Targów Event 2010


25.09.2010

Branża eventowa choć w Polsce młoda, pełna jest zaskakujących rozwiązań i pomysłów.  Ściany wodne, pokazy akrobatyki powietrznej, ekrany bezszwowe, najdziwniejsze scenerie miejsc, w których można organizować wydarzenia…

 

 


Aby poznać najciekawsze propozycje, najlepiej jest po prostu wybrać się na II Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów EVENT, tym bardziej, że część z wystawców przygotowała rabaty na zamówienia złożone na miejscu.  Wydarzenie odbędzie się w dniach 7 i 8 października w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp bezpłatny po dokonaniu rejestracji na www.targievent.pl/rejestracja.

Czego nie zabraknie podczas targów? Na pewno możliwości zdobycia wiedzy – program oraz interesującej oferty obejmującej niemal wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania dobrego wydarzenia: od technologii eventowych, scenografii i atrakcji eventowych, po bar i catering, obsługę eventów, miejsca eventowe, bezpieczeństwo i porządek oraz  nośniki reklamy i gadżety reklamowe.

Dla łatwiejszego dotarcia do wybranych propozycji, organizatorzy uporządkowali ofertę w następujące sektory: strefa rozrywki, bezpieczeństwo i porządek, techniki eventowe, obiekty eventowo-konferencyjne (w tym Meeting Bar). Wielu wystawców zapowiedziało już atrakcyjne rabaty dla klientów, którzy dokonają zakupu na targach lub na miejscu złożą zamówienie. Część z prezentujących się firm zaplanowała też niespodzianki,  a po tej branży można się spodziewać naprawdę zaskakujących pomysłów…

Wśród propozycji znajdą się: ekrany diodowe i telebimy, atrakcje eventowe w postaci „ożywionych instrumentów”, które tańczą, grają, świecą, dymią w takt swojej partii muzycznej, agencje hostess, modelek i tancerek, różnorodne miejsca w Polsce, doskonale nadające się do organizowania wydarzeń różnego typu.

Na zwiedzających będą też czekać  pokazy barmańskie oraz prezentacje interesujących rozwiązań technicznych, m.in. najnowszych  systemów rezerwacyjnych usprawniających obsługę uczestników konferencji. To zaledwie wycinek propozycji, z którymi najlepiej jest samemu bezpośrednio się zapoznać na targach - więcej informacji o ofercie wystawców.

 

 

źródło: www.targievent.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne