Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Krzysztof Kulikowski - nowy dyrektor hoteli Hampton by Hilton w budowie

hampton by hilton

18.10.2011

Do zespołu spółki Port-Hotel dołączył Krzysztof Kulikowski obejmując stanowisko dyrektora hoteli Hampton by Hilton w budowie. Na etapie budowy hoteli Krzysztof Kulikowski odpowiada za spełnienie standardów wymaganych przez Hilton Corporation dla marki Hampton by Hilton.Do jego obowiązków należy również przygotowanie hoteli do uruchomienia pod względem marketingowym i operacyjnym.

- Udział w procesie tworzenia od podstaw hoteli „Hampton by Hilton” jest dla mnie wielką zawodową przygodą. Z branżą hotelową związany jestem od zawsze i z zainteresowaniem obserwowałem wprowadzanie kolejnych obiektów na rynek. Cieszę się, że dołączam do zespołu spółki Port-Hotel i mam szansę w pełni wykorzystać swoje hotelarskie doświadczenie - mówi Krzysztof Kulikowski.

Nowy dyrektor, członek zespołu oceniającego obiekty hotelarskie województwa śląskiego, ma kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu hotelami nabyte podczas pracy na stanowisku dyrektora hotelu Orbis „Halny” w Cieszynie, dyrektora hotelu „Mercure” w Opolu i „Mercure Patria” w Częstochowie, dyrektora hotelu Orbis „Grand” w Łodzi oraz „DeSilva Airport” Katowice – Pyrzowice. Swoją karierę hotelarską rozpoczął jako recepcjonista w hotelu „Mieszko” w Gorzowie Wielkopolskim.

Zaangażowany w działalność społeczną od 2000 roku. Czynnie uczestniczył w życiu Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej pełniąc funkcje członka, wiceprezesa i prezesa organizacji. W latach 2003-2006 był prezesem opolskiego oddziału Polskiego Zrzeszenia Hoteli. Były członek Klubu Kapitału Śląska Cieszyńskiego i zarządu Samorządu Gospodarczego Ziemi Cieszyńskiej.

Krzysztof Kulikowski jest absolwentem kierunku turystyka i rekreacja krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego i słuchaczem studiów doktoranckich Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Został odznaczony Odznaką Honorową Ministra Gospodarki RP i Brązowym Krzyżem Zasługi Prezydenta RP za zasługi w rozwoju turystyki. Jego pasją, oprócz hotelarstwa, są podróże i historia powszechna.

 

 

źródło: www.port-hotel.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne