Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna    /    Artykuły    /    MeetingPlanner.pl i Konferencje.pl łączą siły! Od teraz jeszcze lepsze wsparcie dla organizatorów spotkań


MeetingPlanner.pl i Konferencje.pl łączą siły! Od teraz jeszcze lepsze wsparcie dla organizatorów spotkań

MeetingPlanner.pl i Konferencje.pl łączą siły! Od teraz jeszcze lepsze wsparcie dla organizatorów spotkań Na zdjęciu: MeetingPlanner.pl i Konferencje.pl łączą siły! Od teraz jeszcze lepsze wsparcie dla organizatorów spotkań

Mamy przyjemność ogłosić powstanie Grupy Meeting Planner, którą tworzą: portal branży eventowej MeetingPlanner.pl oraz platforma Konferencje.pl. Organizatorzy wydarzeń, obiekty oraz dostawcy usług z branży MICE zyskają dodatkowe efektywne narzędzia do swojej pracy.

Nowo powstała Grupa Meeting Planner łączy dwóch największych graczy na rynku spotkań. Portal MeetingPlanner.pl od ponad 10 lat zapewnia informacje oraz wiedzę o branży i działa na rzecz integracji środowiska eventowego. Platforma Konferencje.pl od 20 lat organizatorom spotkań umożliwia dotarcie do rzetelnych i stale aktualizowanych informacji o krajowych obiektach konferencyjnych i eventowych.

Obie marki naturalnie się dopełniają, oferując branży MICE najlepsze narzędzia do pracy, dostęp do najważniejszych wiadomości i możliwość współtworzenia branżowej społeczności.

- Stawiamy na synergię i nieustanny rozwój. Zarówno Konferencje.pl, jak i MeetingPlanner.pl, nie poprzestają w zapewnianiu coraz lepszych usług, które nie tylko skrócą dotarcie organizatorom spotkań do idealnych obiektów, ale też podpowiedzą nowe rozwiązania i zainspirują do pójścia nową drogą – mówi Michał Stradomski, content manager platformy Konferencje.pl.

Dzięki podjętej współpracy wszyscy użytkownicy portalu MeetingPlanner.pl będą mogli korzystać z rozbudowanego narzędzia – wyszukiwarki obiektów Konferencje.pl. Pomoże im ona w krótkim czasie znaleźć odpowiednie miejsce na swoje wydarzenie, biorąc pod uwagę takie parametry jak: lokalizacja, pojemność czy warunki techniczne, a teraz również – możliwości budżetowe. Użytkownicy platformy Konferencje.pl zyskają natomiast dostęp do treści opracowywanych przez zespół MeetingPlanner.pl.

Działanie w ramach Grupy pozwala w pełni odpowiedzieć na zadania stawiane współczesnym mediom branżowym. Do ich funkcji informacyjnej czy budującej środowisko branżowe, dołącza także ułatwienie komunikacji B2B, a poprzez prezentację przejrzystego obrazu rynku wsparcie bezpiecznego podejmowania biznesowych decyzji.

– Taki stawiamy sobie cel. Dawać wiedzę i inspirację, dostarczać nowoczesne narzędzia, po to, żeby praca na trudnym obecnie rynku eventowym była efektywna zarówno dla organizatorów wydarzeń, jak i zarządzających obiektami. Cały czas branża jest w fazie transformacji i my staramy się dostarczać takie rozwiązania, które nie tyle dotrzymują kroku konsekwencjom tych zmian, ale je wyprzedzają – mówi Sylwia Banaszewska, prezes zarządu Meeting Planner Sp. z o.o.

MeetingPlanner.pl dalej planuje rozwijać serwis i dostarczać informacje na temat rynku na portalu i za pomocą newslettera, ułatwiać komunikację biznesową za pomocą takich formatów jak warsztaty biznesowe MP Fast Date® (39. edycja MP Fast Date® odbędzie się w styczniu 2022 r., w lutym planowana jest specjalna edycja warsztatów poświęcona kulinarnej oprawie eventów, czyli MP Speed Tasting) czy wizyty i wyjazdy studyjne MP MICE Tour®, oraz zachęcać do dyskusji na ważne dla branży tematy i włączania się do działania na rzecz jej rozwoju podczas spotkań z cyklu MP MICE & More®.

Platforma Konferencje.pl z myślą o komforcie i potrzebach swoich użytkowników stale wdraża nowe funkcje. Od połowy grudnia 2021 r. dołącza do nich możliwość wstępnej wyceny kosztów organizacji wydarzenia w obiektach oraz wynajmu pokoi. Poszukującym miejsca na wydarzenie nowe narzędzie umożliwi skrócenie czasu dotarcia do optymalnego obiektu, a obiektom – pełniejsze zaprezentowanie swojej oferty.

Grupa Meeting Planner planuje dołączenie do swojego portfolio kolejnego narzędzia i wydarzenia branżowego z dziedziny zrównoważonego rozwoju i ESG.