Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   MeetingPlanner.pl zaprasza obiekty do prezentacji oferty w konkursie MP Power Awards®


MeetingPlanner.pl zaprasza obiekty do prezentacji oferty w konkursie MP Power Awards®

MeetingPlanner.pl zaprasza obiekty do prezentacji oferty w konkursie MP Power Awards®Na zdjęciu: MeetingPlanner.pl zaprasza obiekty do prezentacji oferty w konkursie MP Power Awards

Tylko do 14 marca trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu MP Power Awards®, którego część poświęcona jest obiektom z potencjałem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń.

W dziewiątej edycji konkursu w ramach MP Power Venue zostaną poddane analizie i ocenie obiekty w kategoriach, które odnoszą się do specyfiki roku 2020 i wynikającego z niej charakteru współpracy w branży. Są to następujące kategorie:

  • Transformacja
  • Bezpieczny obiekt
  • Studio online
  • Premiera

W MP Power Venue zaprezentowane zostaną miejsca – hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne i unikatowe, studia online z potencjałem do organizacji spotkań i wydarzeń zarówno stacjonarnych, jak i online.

Jury, wybierając nominacje, a następnie zwycięzcę w każdej kategorii, ocenia możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, zastosowane zgodnie z charakterystyką kategorii rozwiązania, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność. Elementem, który ma za zadanie pomóc jurorom w podjęciu decyzji o zwycięskim obiekcie, jest audyt przeprowadzony przez firmę Z–Factor. W ramach badania zostanie przeprowadzona uproszczona analiza procesu sprzedażowego oraz sprawdzona funkcjonalność strony internetowej obiektów i ich dostępność w sieci pod kątem oczekiwań organizatorów wydarzeń.

Udział w konkursie MP Power Awards to możliwość zaprezentowania oferty obiektu zarówno jurorom, jak i środowisku eventowemu. Jury tworzą praktycy – organizatorzy wydarzeń oraz osoby decydujące o wyborze obiektów z agencji eventowych, korporacji czy stowarzyszeń. Jest to także jedyny konkurs, w którym obiekty oceniane są przez profesjonalnych producentów eventów. Nominacje i nagrody w MP Power Awards® stanowią zatem wiarygodną rekomendację.

W tej edycji konkursu dodatkową nagrodą dla zwycięskich obiektów jest Pakiet Top w nowej Wyszukiwarce Obiektów MeetingPlanner.pl.

Obiekty mogą także zgłaszać swoje działania i projekty związany z ekologią czy odpowiedzialnością społeczną biznesu do nagrody specjalnej „Zrównoważony rozwój w branży eventowej”.

Celem konkursu MP Power Awards® jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości branży. MP Power Awards® tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power Produkt oraz MP Power 12. Konkursem towarzyszącym jest Kreatywny Roku Branży Eventowej. Konkurs jest organizowany przez MeetingPlanner.pl po raz dziewiąty. Rozstrzygnięcie MP Power Awards nastąpi podczas finałowej gali, która odbędzie się 23 kwietnia. Gala będzie także finałowym eventem Meetings Week Poland 2021.

Oferty obiektów dostosowane do specyfiki roku 2020 można zgłaszać do 14 marca. Informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej MP Power Awards®: www.mppowerawards.com.