Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna    /    Artykuły    /    MP Power Awards® - zgłoś swój obiekt do 10. edycji konkursu!


MP Power Awards® - zgłoś swój obiekt do 10. edycji konkursu!

MP Power Awards® - zgłoś swój obiekt do 10. edycji konkursu!Na zdjęciu: Zgłoś swój obiekt do 10. edycji MP Power Awards®

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do konkursu MP Power Awards®, którego część poświęcona jest obiektom z potencjałem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Uwaga! Oferty obiektów można zgłaszać tylko do 24 lutego.

Wraz z organizatorem MP Power Awards® - portalem MeetingPlanner.pl - zapraszamy do udziału w 10. edycji konkursu, w której jedną z nagród jest Pakiet Top na platformie Konferencje.pl. Otrzymają go obiekty, które zwyciężą w kategorii MP Power Venue

W ramach tej części konkursu zostaną poddane analizie i ocenie obiekty w następujących kategoriach:

  • miejsce eventowe
  • hotel eventowo-konferencyjny
  • hotel biznesowy
  • obiekt wielofunkcyjny
  • zielony obiekt
  • premiera.

W konkursie zaprezentowane zostaną miejsca – hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne i unikatowe z potencjałem do organizacji spotkań i wydarzeń zarówno stacjonarnych, jak i online.

Jury, wybierając nominacje, a następnie zwycięzcę w każdej kategorii, ocenia możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, zastosowane zgodnie z charakterystyką kategorii rozwiązania, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność. Elementem, który ma za zadanie pomóc jurorom w podjęciu decyzji o zwycięskim obiekcie, jest audyt przeprowadzany przez firmę Z–Factor. W ramach badania zostanie przeprowadzona uproszczona analiza procesu sprzedażowego oraz sprawdzona funkcjonalność strony internetowej obiektów i ich dostępność w sieci pod kątem oczekiwań organizatorów wydarzeń.

Udział w konkursie MP Power Awards to możliwość zaprezentowania oferty obiektu, zarówno jurorom, jak i środowisku eventowemu. Jury tworzą praktycy – organizatorzy wydarzeń oraz osoby decydujące o wyborze obiektów z agencji eventowych, korporacji czy stowarzyszeń. Jest to także jedyny konkurs, w którym obiekty oceniane są przez profesjonalnych producentów eventów. Nominacje i nagrody w MP Power Awards® stanowią zatem wiarygodną rekomendację.

Obiekty mogą także zgłaszać swoje działania i projekty związany z ekologią czy odpowiedzialnością społeczną biznesu do nagrody specjalnej „Zrównoważony rozwój w branży eventowej” oraz swoje wydarzenia w do nagrody specjalnej „Event Dziesięciolecia” – z okazji jubileuszu konkursu zostanie wyróżnionych dziesięć top eventów ostatniej dekady. 

Celem konkursu MP Power Awards® jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości branży.

MP Power Awards® tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power Produkt oraz MP Power 12. Konkursem towarzyszącym jest Kreatywny Roku Branży Eventowej. Rozstrzygnięcie MP Power Awards nastąpi podczas finałowej gali, która odbędzie się w kwietniu. Gala będzie także finałowym eventem Meetings Week Poland 2022

Więcej informacji: www.mppowerawards.com