Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MPI na targach EIBTM w Barcelonie

targi w barcelonie

18.11.2011

Podczas targów EIBTM członkowie MPI będą mieli wiele okazji, aby skorzystać z profitów, jakie daje przynależność do organizacji.

 

 

 


30 listopada 2011 o godz. 20.00 w Klubie Hard Rock Cafe w Barcelonie (Plaça de Catalunya, 21. 08002 Barcelona, Spain) odbędzie się MPI Spain&Poland Cross-networking Event dla członków MPI z obu krajów.  Spotkanie będzie miało charakter zamknięty - jest zorganizowane wyłącznie dla osób należących do Stowarzyszenia MPI i zaproszonych gości.  Będzie to szansa na nawiązanie owocnych relacji z partnerami na tamtym rynku.
 

W trakcie targów EIBTM odbędą się również dwa spotkania dla potencjalnych zainteresowanych członkostwem w Stowarzyszeniu. 30 listopada o 15:30 i 1 grudnia o 11:30 obędą się 2 sesje na stoisku MPI H870, podczas których nasza branża będzie miała możliwość spotkania z reprezentantami globalnego MPI i porozmawiania o korzyściach, jakie stwarza członkostwo w Stowarzyszeniu. 


MPI zaprasza również na spotkania networkingowe  29 i 30 listopada 2011 16.30-17.30.
Podczas targów odbędą się też liczne spotkania edukacyjne.Planowane sesje to: “MPI Global Training on the road @ EIBTM”, “The Business Value of Meetings and Events”, “How sustainability trends are shaping the meetings industry”.

 

 

źródło: www.mpiweb.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne