Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MPI Poland Club podsumowuje spotkanie


29.03.2010

Pierwsze w tym roku spotkanie MPI Poland Club, które odbyło się 22 marca 2010 w Hotelu Radisson Blu w Warszawie było odpowiedzią na potrzeby rynku spotkań, które wyraźnie zaznaczyły się już w kwietniu 2008 roku.
Główny trend, jaki się wyłonił - dotyczy oczekiwań zleceniodawców wobec skuteczności inwestowanych w spotkanie budżetów. Waga badania ROI eventów została podkreślona w czasie spotkań MPI Poland Club w 2009 roku, co doprowadziło do rozwinięcia tego tematu i zaproszenia Ellinga Hamso, autorytetu na skalę europejską w dziedzinie Event ROI.

  

 


Potężna dawkę wiedzy, jaką przyjęli uczestnicy, odmieniła ich sposób myślenia o planowaniu spotkań. Podstawą metodologii Event ROI jest umiejętność planowania celów spotkania w zależności od miejsca, jakie zajmują na piramidzie etapów mierzenia ROI. Jednak to dopiero pierwszy krok. Kolejne etapy to Meeting Architecture i Meeting Design - umiejętności, które wykraczają poza aspekt logistyczny. Skupiają się one na stworzeniu takiego środowiska, które umożliwia najefektywniejsze przyswojenie wiedzy, wpływającej w dalszym etapie ewaluacji na efekty działania organizacji. Elementy planowania jak Event ROI, Meeting Architecture i Design, składają się na najnowsze trendy zmierzające do stosowania spotkań jako strategicznego narzędzia w planach organizacji.
W spotkaniu MPI Poland Winter Meeting 2010 wzięło udział 20 specjalistów przemysłu spotkań z całej Polski, a na koniec szkolenia zostało rozlosowanych 8 książek "Proving the Value Meetings & Events".


Galeria zdjęć ze spotkania znajduje się na stronie www.mpiweb.pl . Kolejna planowana konferencja MPI Poland Club odbędzie się 19 kwietnia 2010 roku w Krakowie.

 

 

Więcej informacji:
Iwona Kubisz,
Komitet Komunikacji MPI Poland Club
e-mail: ikubisz@mpiweb.pl
 

 

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne