Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MPI Poland Spring Meeting 2010 w kwietniu w Krakowie


30.03.2010

MPI Poland Club  zaprasza na konferencję MPI Poland Spring Meeting 2010  - "Przemysł Spotkań w obliczu kryzysu. Jak temu zapobiec?".

 
Konferencja dedykowana specjalistom przemysłu spotkań odbędzie się 19 kwietnia 2010 w Hotelu Radisson Blu w Krakowie. Tym razem poruszany temat dotyczy kryzysu w przemyśle spotkań oraz jak wykorzystać procesy zachodzące w globalizacji do własnej działalności.  Interesujące prezentacje, przykłady, dyskusje panelowe oraz  zaawansowany networking podczas konferencji to największe i zasadnicze atuty tego spotkania.


Wśród prelegentów znajdują się interesujące osoby z europejskiego rynku spotkań, które pomogą odpowiedzieć na szereg nurtujących pytań:


•    Maria Jacobsson, Kierownik ds. Oddziałów MPI, Prezentacja: "Jak czerpać korzyści z członkostwa MPI.  Benefity z bycia członkiem MPI"

•    Tom Hulton, Dyrektor ds. Międzynarodowych IMEX, Prezentacja: "Jak można zwiększać korzyści z uczestnictwa w targach?"

•    Jurriaen Sleijster, Wiceprezes MCI Headquarters, "Globalizacja, konsolidacja - czy jest to opłacalna aktywność? Jak stosować ten model w mojej firmie?"

•    Ruud Janssen, Dyrektor Zarządzający & Właściciel, ©TNOC | The New Objective Collecitve, Prezentacja: "Real vs. Virtual Meetings"


Istnieje możliwości skorzystania z wczesnej rejestracji, która trwa do 2.04.2010r.  Rejestracja na MPI Poland Spring Meeting w Krakowie odbywa się bezpośrednio na stronie www.mpiweb.pl.
 

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne