Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MPI Poland Summer Meeting 2010 Take care of your environment


16.08.2010

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Konferencji MPI Poland zaprasza na konferencję połączoną z warsztatami grupowymi poświęconą tematyce CSR w przemyśle spotkań, która odbędzie się 16 września 2010 roku na Nowym Stadionie Legii Warszawa.

 

Corporate Social Responsibility (CSR), to nie moda, lecz obowiązek każdej organizacji. CSR to skutki każdej decyzji i działań na społeczeństwo oraz środowisko, znane jako „triple bottom line”, czyli
ludzie, planeta i zysk.

 

Nie tylko odpowiedzialne, konsekwentne i przejrzyste  podejście danej firmy może pomóc w budowaniu marki i reputacji, może przyczynić się także do wzmocnienia społeczności, a więc i w konsekwencji rynku. Poprzez przemyślane i strategiczne działania CSR podmioty na rynku  mogą dbać  o otoczenie wokół siebie, a także zmieniać biznesowe myślenie i wykonywać odpowiedzialne prace dla lokalnej społeczności.

MPI jako międzynarodowe wiodące stowarzyszenie na świecie podkreśla znaczenie CSR, a także, że takie odpowiedzialne działania muszą pozostawać trwałe.


W najbliższej konferencji MPI Poland Club najlepsze praktyki i case study przedstawią mówcy, z różnych regionów świata, m.in. Cosimo Bruzesse, Brigss Inc, Stany Zjednoczone, Jon Bradshow, IMEX, Wielka Brytania, Miguel Assis – TLC EVENTS, Portugalia, Isabel Kuhl – Events, Niemcy oraz wielu innych!

 

Program konferencji i rejestracja dostępne już na stronie: www.mpiweb.pl

Patroni Spotkania:
Grupa Hotelowa Rezidor Polska
Portal Konferencje.pl
Miesięcznik branży spotkań - MICE Poland

Zapraszają MPI Poland Club oraz Nowy Stadion Legii Warszawa.

 

 

źródło: www.mpiweb.pl (PR)
 

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne