Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Najsilniejsza marka hotelowa w Europie

01.04.2010

 

Radisson jest obecnie największą marką hotelową wśród obiektów luksusowych w Europie - taka informacja podana została przez Rezidor Hotel Group. Radisson Blu Hotels & Resorts oraz Radisson Edwardian Hotels oferują razem 170 hoteli i 38079 pokoi. Miejsca 2 i 3 zajmują kolejno Hilton International oraz Marriott.

Radisson Blu (wcześniej Radisson SAS) pozycję lidera zawdzięcza strategicznemu rozwojowi biznesu, kreatywnym kampaniom marketingowym oraz innowacyjnej koncepcji usług w hotelach.
Marka stawia na zróżnicowanie, dlatego najnowsze obiekty o charakterze uzdrowisk powstały w Dubrovniku, Chorwacja oraz w Cesme, Turcja,  hotele butikowe wybudowano w Paryżu i Madrycie a nowy typ hoteli powstał przy lotniskach w Zurichu i Stansted. 

Kolejne hotele Radisson Blu mają pojawić się w Mediolanie i Moskwie – każdy niezwykły na swój oryginalny sposób.

Spekuluje się również, że następny hotel marki Radisson Blu powstanie w Polsce. Tym razem na celowniku jest Toruń ze swoim Starym Browarem. To miejsce, o które od jakiegoś czasu toczy się spór. Czy powstanie tam hotel? A jeżeli tak czy będzie sygnowany przez najsilniejszą markę w Europie? Dyskusje trwają. O Stary Browar stara się nie tylko Radisson Blu ale również Hilton. Rozwiązanie tej kwestii powinno być znane już wkrótce.


źródło: www.rezidor.com
 

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne