Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Największa austriacka sieć hotelowa przekształcona w Vienna House

vienna house sale konferencyjne kraków łódź

04.02.2016

Od 1 lutego br. na rynku hotelarskim funkcjonuje nowa sieć. Vienna International Hotels & Resort przekształciła się w Vienna House i skupia indywidualne hotele konferencyjne czterech linii: andel’s, angelo, Vienna House oraz Vienna House Easy.

 

Vienna House to cztery linie hotelowe – każda o innym charakterze, ale wszystkie oparte na tych samych wartościach. Sieć szuka swej pozycji na rynku od nowa, a działania ku temu zostały zapoczątkowane pod koniec roku 2014 przez Ruperta Simonera, Prezesa Zarządu Vienna House. To, co się zmieniło to wizerunek hoteli - kolorystyka jest żywsza, ściany zdobią zdjęcia, oraz strona internetowa – w pełni responsywna i mobilna. W ramach każdej z czterech linii hotelowych wprowadzone są nowe koncepcje dotyczące restauracji, baru i śniadania. W ofercie konferencyjnej zmieniły się propozycje przerw kawowych na takie ze zdrowymi przekąskami. Wnętrza stały się bardziej wielofunkcyjne, a umeblowanie „sprzyja swobodnej wymianie pomysłów”. W hotelach znajdą się również wypożyczalnie rowerów, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz stacje wspólnego użytkowania samochodów.

 

Vienna House, największa austriacka sieć hotelowa, w Polsce posiada i prowadzi pięć obiektów: andel’s by Vienna House Lodz, andel’s by Vienna House Cracow, angelo by Vienna House Katowice, Vienna House Easy Chopin Cracow oraz Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje. Vienna House cechuje elegancja, indywidualność i regionalizm. Andel’s by Vienna House to designerskie hotele pełne klasy i stylu. Tutaj ton zawsze nadają: design, styl i nowoczesność. Z kolei angelo by Vienna House to barwne, tętniące życiem hotele koncepcyjne. Elementem charakterystycznym dla linii Angelo są lobby i bar oraz wzornictwo pokoi odwołujące się do azjatyckiego stylu.

 

Sieć zatrudnia obecnie 2200 pracowników w dziesięciu krajach: od Francji po Rosję, od Polski po Austrię. Hotele znajdują się m.in. w Berlinie, Bratysławie, Bukareszcie, Coburgu, Karlsbadzie, Krakowie, Łodzi, Monachium, Neckarsulm, Trewirze, Paryżu i Pradze. Firma planuje rozwój w Europie, jednak niewykluczone, że hotele powstaną również w Ameryce Północnej czy na Bliskim Wschodzie.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne