Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nowa inicjatywa na krajowym rynku spotkań – Celuch Consulting

Celuch Consulting nowa inicjatywa na rynku spotkań konferencje

27.09.2017

Osoby potrzebujące wsparcia przy tworzeniu strategii biznesowych, mogą korzystać już z usług Celuch Consulting – firmy założonej przez Krzysztofa Celucha. To kolejny wkład eksperta i praktyka w rozwój tej ważnej gałęzi gospodarki.


 

Celuch Consulting swoim partnerom gospodarczym proponuje doradztwo m.in. w zakresie planowania i realizacji celów biznesowych w oparciu o trzy filary: wiedzę, produkt i motywację. Oferta obejmie budowanie strategii obiektów i hoteli, biur marketingu miejsc oraz jednostek odpowiedzialnych za promocję miast i regionów i in. Celuch Consulting pomagać będzie w budowaniu stowarzyszeń i firm działających na rynku spotkań. Zajmie się również prowadzeniem badań i analiz tej gałęzi gospodarki. Firma zorganizuje dla swoich klientów szkolenia z motywacji i praktyki zarządzania organizacją wydarzeń, wykłady, prezentacje i konsultacje biznesowe.

 

 

Krzysztof Celuch jest absolwentem turystyki i rekreacji na AWF, doktorem nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, autorem 5 książek  i 150 artykułów z zakresu zarządzania wydarzeniami. Posiada 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w środowisku międzynarodowym oraz pracy akademickiej na uczelniach w USA, Chinach i w Polsce. Jest laureatem nagród takich jak MPI RISE AWARD Young Professional Achievement, przyznawanej za największe osiągniecie w dziedzinie turystyki biznesowej na świecie dla osoby poniżej 30 roku życia, nagrody Za zasługi dla turystyki oraz Meeting Architects: 40 Under 40 – dla 40 liderów światowej branży spotkań poniżej 40. roku życia. Obecnie zajmuje stanowisko prorektora w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji grupy uczelni Vistula.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne