Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Podsumowanie targów RemaDays Warsaw 2020


Podsumowanie targów RemaDays Warsaw 2020

Podsumowanie targów RemaDays Warsaw 2020

Przestrzenie centrum targowo-kongresowego Ptak Warsaw Expo w dniach 12-14 lutego gościły Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020. W halach swoją ofertę zaprezentowało blisko 800 wystawców. Zwiedzający wzięli udział w prelekcjach i warsztatach prowadzonych przez ekspertów, poznaliśmy też laureatów prestiżowych konkursów branżowych. Platforma Konferencje.pl objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Jedna z największych imprez branżowych na świecie, RemaDays Warsaw po raz 16. przyciągnęła tysiące zwiedzających z kraju i z zagranicy.

Organizatorzy zadbali o komfort gości, udostępniając specjalną aplikację na telefon, która ułatwiała nie tylko poruszanie się po halach wystawienniczych, ale także docieranie do szczegółowych informacji o wydarzeniu i towarzyszących mu atrakcjach. W punktach rejestracji oraz informacyjnych na zwiedzających czekały plany hal z podziałem na 11 sektorów targowych oraz specjalne wydanie katalogu inspiracji branżowych ("AdBox"), zawierającego opis ofert firm-wystawców, informacje o strefach Relax Zone, punktach gastronomicznych i dodatkowych udogodnieniach. Sprawne dotarcie na targi umożliwiały bezpłatne autobusy, które kursowały między przystankami "Dworzec Centralny" i "PKP Lotnisko Chopina" a Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Na miejscu do dyspozycji zwiedzających oddano również parking na 7000 stanowisk.

Targi RemaDays Warsaw 2020

Uczestnictwo na targach RemaDays Warsaw 2020 dało możliwość poznania nowinek w branży, zawarcia nowych kontaktów biznesowych i znalezienia inspiracji dla własnych projektów. Do meeting plannerów skierowany był sektor Event Show, w którym można było poznać systemy do zorganizowania imprez czy eventów, meble eventowe, namioty i standy na różne wydarzenia. Najnowsze rozwiązania informatyczne dla reklamy, design, aplikacje mobilne, wirtualna rzeczywistość i systemy CRM zaprezentowali z kolei wystawcy w strefie IT e-Solutions. Na spotkania z przedstawicielami poszczególnych firm można było umówić się jeszcze przed rozpoczęciem targów, co pozwalało na dokładne zaplanowanie dnia spędzonego w Ptak Warsaw Expo.

W środę 12 lutego rozpoczął się RemaCongress, którego gościem specjalnym był Krzysztof Sarnecki - przedsiębiorca, trener biznesu, Prezes Zarządu i Partner QUEST Change Managers - który wystąpił z prelekcją „Świat zawodowych negocjacji. „Nie argumentuj” – fundament skutecznych negocjacji”.

Tego dnia wręczone zostały wyróżnienia za najlepsze innowacje w konkursie The Prize for Innovations. Nagrodzone firmy mogły prezentować złote, srebrne oraz brązowe medale na swoich stoiskach przez wszystkie dni RemaDays Warsaw. W środowy wieczór odbyło się też przedstawienie zwycięzców konkursu Korony Reklamy 2020.

Drugiego dnia targów zwiedzający licznie uczestniczyli w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez ekspertów z branży reklamowej i poligraficznej. Krzysztof Sarnecki zaprezentował też temat: „Potrójne Prawo Pareto w branży reklamowej – kiedy mniej znaczy więcej”.

Targi RemaDays Warsaw 2020

Program spotkań trzeciego dnia targów wypełniły bezpłatne prelekcje prowadzone w 3 salach konferencyjnych. Tradycyjnie już w samo południe odbyło się Śniadanie Biznesowe, a wraz z nim - prezentacja rezultatów trzech konkursów: Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year. Jako pierwsi poznali je i mieli okazję do nawiązania współpracy z laureatami partnerzy programu Solidni w Biznesie, zrzeszającego przedsiębiorców, działających na rzecz inicjatywy promocji w świecie biznesu wartości jak uczciwość i zaufanie. Właśnie dla nich co roku organizowanie jest uroczyste Śniadanie.

Atrakcją cieszącą się co roku popularnością wśród odwiedzających jest loteria. Przez trzy dni goście targów mogli wrzucić do specjalnej urny swoją wizytówkę, a wylosowani co dzień zwycięzcy - cieszyć się rowerami marki Kroos.

Kolejne targi RemaDays Warsaw już za rok. Do zobaczenia!