Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Polska przyciąga przemysł spotkań


08.09.2010

W dniach 28.08 – 1.09.2010 w Tampere, w Finlandii odbyła się 24 edycja  szkolenia ECM Summer School. Convention Bureau of Poland pojawiło sie tam by zaprosić na następne w 2011 roku do Polski, która w ostatnim czasie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród stowarzyszeń i jest wybierana do organizacji ich spotkań.

 


W maju 2007 stowarzyszenie SITE zorganizowało w Warszawie konferencję ESNEP, w październiku 2009 w Krakowie podczas European Chapter Leaders Forum spotkali się przedstawiciele zarządów europejskich oddziałów MPI, a na początku 2010 stowarzyszenie DMAI przeprowadziło w Gdańsku szkolenie Destination Sales Training. Na 2011 potwierdzone są 2 konferencje stowarzyszenia ICCA i wspomnianą Summer School.
 
Szkolenie ECM Summer School organizowane jest corocznie w różnych miastach europejskich dla pracowników convention bureaux, narodowych organizacji turystycznych, centrów  konferencyjnych, hoteli, firm PCO i DMC. Jego celem jest rozpowszechnianie wiedzy i umiejętności o najnowszych narzędziach marketingowych niezbędnych do dobrego zarządzania wydarzeniami w przemyśle spotkań.

W Tampere spotkało się 46 reprezentantów 17 krajów europejskich, w tym 5 przedstawicieli Polski,
z Gdańsk Convention Bureau i Pałacu Kultury i Nauki. Do grona uczestników dołączyła Aneta Książek, z Convention Bureau of Poland, by zaprosić na kolejną edycję szkolenia do Polski.

Na zakończenie szkolenia w Tampere został zaprezentowany film promujący Polskę, specjalnie przygotowane nagranie z wrażeniami zespołu CBP z poprzednich edycji szkolenia, w których brali udział w ubiegłych latach oraz wygłoszone przez Anetę zaproszenie do Krakowa, gdzie odbędzie się jubileuszowa 25. edycja ECM Summer School 2011.

ECM Summer School 2011 organizowana będzie wspólnie z Krakow Convention Bureau w dniach 27 – 31.08.2011 roku.

 


źródło: www.poland-convention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne