Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Polska w CNN


24.06.2010

CNN pokaże Polskę jako kraj, który tworzy historię Europy.

 

 

 

 


Polska przechodzi teraz trudny okres. CNN opowie o tragedii pod Smoleńskiem, powodzi, wyborach prezydenckich. Podczas programu World One pokazane zostaną także przygotowania Polski do Euro 2012. Świat zobaczy też jak ten niewielki środkowoeuropejski kraj radzi sobie z kryzysem. Mowa będzie również o Polakach wracających do swoich korzeni z emigracji.

To nie pierwszy raz, kiedy Polska jest gwiazdą CNN. W 2008 roku pokazywano Polskę jako kraj atrakcyjny turystycznie. Program pt Eye on Poland, miał za zadanie przyciągnąć turystów i inwestorów, natomiast rok później cofnięto się w czasie o kilka lat i brytyjska stacja przybliżyła widzom rolę, jaką nadwiślański kraj odegrał w upadku komunizmu.

W tym roku do Polski przyjedzie Fionnula Sweeney by na żywo poprowadzić program. Dziennikarka ma rozmawiać ze znanymi Polakami i odwiedzić interesujące miejsca.

Na emisji programu World One skorzystają przede wszystkim polskie miasta i instytucje, które wykupiły spoty reklamowe w przerwach nadawania programu.

Program będzie emitowany od 28 czerwca codziennie przez tydzień, o godzinie 21.30.

 


źródło: na podstawie www.tvn24.pl
 

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne