Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pomóż stworzyć nowy Program Ambasadorów Kongresów Polskich

Program Ambasadorów Kongresów Polskich

27.10.2015

Do 30 listopada 2015 r. Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” oraz Polska Organizacja Turystyczna czekają na Wasze opinie i sugestie odnośnie Programu Ambasadorów Polskich na lata 2016-2020.


W związku z powstawaniem nowego Programu Ambasadorów Polskich powstał raport pt. „Projekt Strategii Programu Ambasadorów Kongresów Polskich na lata 2016-2020” do pobrania tutaj: http://ambasadorkongresow.pl/raport-akp-1998-2015/, który można oceniać i komentować.

 

Wszystkie opinie od zainteresowanych i sugestie, co ewentualnie mogłoby się w nim jeszcze znaleźć, można przesyłać na adres: do 30 listopada br.


Projekt aktywnie wspiera Warsaw Convention Bureau. Program Ambasadorów Polskich na przyszłe lata jest kluczowy dla ogólnopolskich, regionalnych i miejskich starań o pozyskiwanie międzynarodowych wydarzeń kongresowych, a jego nowa strategia powstaje przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. We wspomnianym wyżej raporcie znajduje się rozbudowana część badawczo-analityczna, która nie tylko podsumowuje ostatnie 18 lat działania Programu w Polsce, ale również szczegółowo analizuje grupę 198 dotychczasowych Ambasadorów Kongresów Polskich.


 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne