Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pomysł na incentive

incentive we francji

09.01.2012

Podróże mają być nie tylko sposobnością do oderwania się od firmowej rzeczywistości, ale także mają służyć pogłębianiu więzi wśród pracowników oraz motywować ich do dalszej pracy.

 

 Francja, a w szczególności jej stolica posiada niepowtarzalny klimat, który był inspiracją dla wielu artystów. Wyjątkowość Paryża została ujęta w książce Dana Browna „Kod Leonarda da Vinci”. Właśnie przez pryzmat tej książki agencja Incentive Concept postanowiła przekazać uczestnikom wyjazdu paryski czar.

Wyjazd do stolicy Francji był od początku dużym zaskoczeniem dla jego uczestników. Wraz z zaproszeniem dostali oni książkę Dana Browna „Kod Leonarda da Vinci” oraz kilka tajemniczych wskazówek. Niebawem mieli się przekonać, że trzydniowy wyjazd będzie inspirowany właśnie tą powieścią.

- Chcieliśmy, aby uczestnicy wyjazdu poczuli się jak rodowici paryżanie, a nie jak turyści – mówi Agata Kondracka-Drążkowska z ICP Group – Zakwaterowani byli w centrum Paryża, po mieście poruszali się tylko za pomocą komunikacji miejskiej, a posiłki jadali w typowych francuskich restauracjach. Te i inne pomysły miały przybliżyć im prawdziwy klimat tego miasta. A zorganizowana przez nas gra miejska związana z »Kodem Leonarda da Vinci« miała być ciekawym sposobem, aby przybliżyć stolicę Francji naszym gościom.

Podczas trzydniowego wyjazdu, osoby biorące w nim udział miały okazję zobaczyć Wieżę Eiffla od zaplecza, które niezwykle rzadko pokazywane jest turystom oraz szczegółowo zapoznać się z historią jej powstania. Spędzili czas na Polach Elizejskich, smakując paryskiego blichtru. Nie mogło się obyć bez wizyty w Luwrze, czy  spaceru na wzgórze Montmartre, szlakiem wielkich artystów i malarzy czy typowe nocne błąkanie się po Dzielnicy Łacińskiej z wykwintnym Bordeaux w ręku. Podczas wyjazdu najważniejsza jednak była gra miejska, wprowadzająca w tajemnice powieści „Kodu da Vinci”. Podobnie jak bohaterowie książki Brown’a, uczestnicy musieli zmierzyć się z tajemniczymi wskazówkami i odnaleźć kolejne, pośród krętych paryskich uliczek. Co prawda na końcu nie odkryli Świętego Graala, ale emocji związanych z grą mógłby im pozazdrościć sam Robert Langdon. Wyjazd zakończył tradycyjny rejs statkiem po Sekwanie, podczas którego podano klasyczne dania kuchni francuskiej oraz wyśmienite wino. A to wszystko okraszone zostało chrypką Edith Piaf.źródło: www.incentive-concept.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne