Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Portale Konferencje.pl oraz EventMapa.pl łączą siły!

Konferencje.pl i Eventmapa.pl łączą siły

14.11.2016

Mamy przyjemność poinformować, że portal EventMapa dołącza do serwisu Konferencje.pl. Jest to kolejny krok w kierunku stworzenia miejsca gromadzącego i prezentującego w wygodny i czytelny sposób kompletną ofertę polskiego rynku eventowego.

 

 

U podstaw założenia portalu Konferencje.pl leżała chęć stworzenia serwisu, który dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii umożliwi organizatorom spotkań szybkie i wygodne znalezienie obiektu, usług i know how dla każdego spotkania. Dzięki systematycznemu rozwojowi i uważnemu wsłuchiwaniu się w potrzeby użytkowników portalu, staliśmy się najpopularniejszym serwisem tego typu w Polsce. Dostarczamy nieprzerwanie najbardziej aktualnych danych o krajowej ofercie rynku spotkań. Chcemy również dzielić się z naszymi użytkownikami informacjami o trendach i nowinkach tej gałęzi biznesu, a także stać się bazą wiedzy dla specjalistów z branży eventowej. Przyłączenie się portalu EventMapa ma ten cel przybliżyć.

 


EventMapa – lata doświadczeń na rynku spotkań

 

 

Portal EventMapa pojawił się na polskim rynku eventowym w marcu 2008 roku. U podstaw koncepcji twórców strony leżało od początku założenie, aby nie była ona jedynie wyszukiwarką obiektów, lecz miejscem spotkań osób z branży, integrującym środowisko i będącym miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń. O tym, że przedsięwzięcie to powiodło się, świadczyć może najlepiej fakt, iż w ramach portalu powstało wiele blogów eksperckich prowadzonych przez specjalistów z branży spotkań. Jak podkreśla założyciel serwisu, Andrzej Bagniuk, wielkim sukcesem było także zorganizowanie cyklu spotkań Event Case Inspiracje, które stały się niewyczerpanym źródłem pomysłów na event dla organizatorów, zarówno w mniejszych firmach, jak i wielkich korporacjach.

 

 

EventMapa skupiła kilkutysięczne grono użytkowników. Przez lata serwis poszerzał grupę publikujących ekspertów, praktyków oraz pasjonatów branży, konsekwentnie realizując misję tworzenia platformy komunikacji. Oprócz integracji środowiska eventowego, redakcja portalu poprzez edukację i praktykę starała się promować spotkania jako atrakcyjne i nowoczesne narzędzie promocji, motywacji oraz sprzedaży. To cele zbieżne z tymi realizowanymi przez serwis Konferencje.pl. Stąd satysfakcja, że plany te będą dalej wcielane w życie.

 

 

Zmiany i szanse na przyszłość

 

 

Jak zapowiada wydawca portalu Konferencje.pl, Michał Stradomski, przygotowywane zmiany oznaczać będą dla użytkowników obu serwisów więcej funkcjonalności oraz możliwości wymiany doświadczeń w jednym miejscu. Prace nad połączeniem obu serwisów potrwają do końca roku.

Autor:
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne