Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Powstaje nowy trzygwiazdkowiec w Redzie


25.08.2010

Hotel Wasko zasili bazę noclegową okolic Trójmiasta. Z hotelu równie łatwo będzie można dojechać na Półwysep Helski jak i do Trójmiasta. Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 6,  prowadzącej do Szczecina.

 

 

W hotelu znajdować się będzie 80 pokoi oraz 4 apartamenty, w których zamieszkać może jednocześnie 170 osób.

 

Wasko posiadać będzie przestronne zaplecze konferencyjne, które składa się z 4 sal o łącznej powierzchni 950 metrów kwadratowych. Każda z nich wyposażona będzie w profesjonalny sprzęt audio-wizualny oraz bezprzewodowy Internet.

Dwie największe sale konferencyjne umieszczone na piętrze pierwszym i drugim, o wielkości 225 metrów kwadratowych każda, pomieszczą 180 osób w układzie teatralnym. Ponadto do dyspozycji klientów hotel oddaje przeszkloną Salę Balową i ekskluzywną Salę Biznes, wyposażoną w 14 komfortowych foteli.

W hotelu znajduje się również restauracja, której Szef Kuchni jest laureatem licznych konkursów kulinarnych. Menu oparte jest na naturalnych produktach.

Przy hotelu znajduje się monitorowany parking. Inne atrakcje, z których korzystać mogą klienci hotelu to sala do squasha oraz sala bowlingowa.

Na terenie całego obiektu korzystać można z bezprzewodowego Internetu.

Hotel ruszy jesienią tego roku. W planach hotelu znajduje się również strefa Wellnes & Spa wraz z basenem, która ma zostać otwarta na początku przyszłego roku. Zrelaksować się będzie można korzystając z jacuzzi oraz zespołu saun.

Innym hotelem w Redzie o standardzie trzech gwiazdek jest Hotel Murat.


źródło: na podstawie www.hotelwasko.pl

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne